bugün

(bkz: südüklü gülben) (bkz: masumlar apartmanı)
sidik kokan kimse.
Eksi sozlukteki ari mayadir da ayni zamanda. Oha ozlemisim uludag sozlugumu ha. Cok degisik geldi. Allahim sakin yarin anatomi sozlusu olmasin ahshsh allah korusun tabi gecti o gunler.
(bkz: sidikli reloaded)
Yillar onceki nickim. Cok eski zamanlardi, guzel gunlerdi, veteriner olacaktim, hey gidi hey...
çişli. altına işeyen. 5.n.a.k.c. ayagında ayakkabısı yok, donu yok ama popüler insanları sürekli eleştirendir. sidikli kız. zavallı kızcagız.
(bkz: birinci nesil silik)

(bkz: yazık olmuş)
genellikle altın günlerinde annelerin çocukların karizmasını çizdikleri farketmedikleri amaaan nolcak dedikleri saçma sapan bir konudur (normal sohbet içinde abiler ve ablalar konuya girebilir)

olmadı anneler akrabalar arasında da bu konuyu çıkarabilirler konu başlayında ne sümüklülüğünüz kalır nede sidikliliğiniz
ve en sonunda da sizin küçükken çekmiş oldukları cırılcıplak fotoğraflar ortaya çıkar gülüşmeler başlar ayy bu küçükken altına kaçırırdı ayy kocaman adam mı oldu ayy bu 3 kilo bilmem kaç gram doğdu gibiinden

en sonunda onlar orda eğlenirken siz utanç içinde odanıza kaçarsınız...
çöpçüler kralı filminde baba rolünü oynayan ihsan yüce'nin kızına (ayşen gruda) hitabı. türk sinemasında unutulmaz bir repliktir.
-istiyon mu gız sidikli?
(bkz: gonulcelen) + (bkz: sidikli)=

--spoiler--
deği$ik $ekillerde de sözlenebilir. misal:

-ff veren-
sinirlerini aldırdım beynimin
kopyemi çıkarttım attım çöp kutusuna aaaaa
kazık sorular boş kağıtlar
benimse sinmi$ bencilliğim, tırsak dostlarım var
"evet" dedi "ben de seni bırakacaktım,
bir kez de değil üsteliiiiiiiiiik...
çünkü beni çok abarttın,
çok çalı$san da salaksın..."

ff veren ff veren
her dönemde ü$enmeden
hem kasıcı hem kasıngan*
yordun beni ff veren
--spoiler--
radyoda ilginç bir şekilde tanıştığım bir uuser. sıdıka mı? değil mi? kararsız kaldım.
bir bayana söylendiği takdirde, erkeğe edilen en ağır küfürlerin yarattığı etkiye eşdeğer etki yaratan sihirli kelime.
saftirik kedi yavrusu insanı, sevimli yani.. haa birazcık deli. *
an itibariyle ekşi'de karşılaştığım, nesildaş yazar.
iç anadolu bölgesinde ''südüklü'' diye de telaffuz edilir.
sevgi göstergesi kelimedir.

- kız sidikli napıyon?
+ iyi.
#580850 nolu entrysinde paylaşımın sınırlarını zorlayarak marilyn monroe nun ölü fotoğraflarını bizlere sunan insan. aynı zamanda 2 gündür doğru düzgün uyku uyuyamamamın da sebebi. kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

(bkz: dostum link sağlam da kadın ölmüş be)
böcüsü adını verdiği şeylerle sözlüğü böcülere boğan yazar.
çöpçüler kralı filminde ayşen gruda ya babasının hitap şekli.
ukte vermenin bokunu cıkarmıs yazar. 2063'ten 2097'e kadar her sene eurovision şarkı yarışması düzenlemiş ve ukte doldurmak isteyen güzelim bünyeyi harab etmiştir.
an itibari ile caylak oldugunu farkettigim caylak . gerci pek bir samimiyetimiz yok ama entarileri okunasi yazardir ay pardon caylaktir . takipteyiz. severek ve eglenerek okuyoruz.* *
46 kromozomu vardır.
türkiye' nin gelmiş geçmiş en kaliteli sözlük yazarlarından biridir. * *
bir insanin ağzına girebilecek en uzun ney. *
bir insanin basina gelebilecek en kotu sey. *
güncel Önemli Başlıklar