bugün

ağlatan, bitiren, öldüren, yaran, parçalayan, darma dağan eden muhte$em porcupine tree $arkısı. lightbulb sun* albümünde bulunur. deadwing* albümünde de bonus olarak yer alır. steven wilson'un her zamanki gibi muhte$em vokali, harika melodisi ve $arkıyı zirveye ta$ıyan solosuyla bitirir. wah hiç bir $arkıda bu kadar güzel kullanılmamı$tır.

You move in waves
You never retrace
Your newest craze
Straight out of the Face by the bed unread

I'm left behind
Like all the others
Some fall for you
It doesn't make much difference if they do

She changes every time you look
By summer it was all gone - now she's moved on
She called you every other day
So savour it it's all gone - now she's moved on

So for a while
Everything seemed new
Did we connect ?
Or was it all just biding time for you ?
Evet bu şarkıları da muhteşemdir. Evet ağlatır, bitirir, öldürür v.s.. Vokaller süper..müzik cümleleri süper..Ama solo çok daha duygulu olabilirdi..En azından ben öle bi solo yazmazdım bu şarkıya..Daha olayı anlatan bi solo olmalıydı. The sound of muzaktaki solo yu bile daha cok seviyorum. evet evet onu bile. *
asıl adı Shesmovedon olan yani birleşik yazılan...

güzel bir şarkıdır. sözleri anlam ifade edenleri derinden etkiler. ammaa! müzikal olarak çok kaliteli değildir. sololar dışında tekdüze ilerler. sololar da voav wooooavvaoooav.... şeklinde.
(bkz: So savour it it s all gone)
XMII'deki artık remiks midir her neyse, o hali daha ballıdır. dokunur.
tek kelimeyle harika bir şarkı. son iki üç gündür tanıdığım harika grubun muhteşem şarkısı. ulan bugüne kadar aklım nerdeymiş de bu grubu tanımamışım diye yakınıyorum.