1. 1.
    cm de 10 üstüne 10 oynayabilen azman kaleci...gerçekte de baba kalecidir...iyi refleksleri görülmüştür...

edit:20/04/1976 doğumlu olup newcastle united'lıdır...
    2 ... i dont need that shit
  2. 2.
    *

irlanda milli takımının kalecisidir.. olağanüstü estetik kurtarışları, başarılı yan topları ve ayak tekniğinin futbolcular kadar iyi olmasıyla tannınır.
    1 ... beyazyelkenli
  3. 3.
    1976 doğumlu irlandalı kaleci. tam adı Seamus John James Given'dır. 1,88 boyundadır. irlanda Cumhuriyeti milli takım kalecisi ve kaptanıdır. 1997 yılından bu yana newcastle united forması giymektedir ve kulübün sembol isimlerinden biri olmuştur. Alan Shearer gibi o da blackburn rovers'tan gelmiştir. Premier league'in en iyi kalecilerinden biridir.
    ... luthor
  4. 4.
    newcastle united'ta geçirdiği 11 sezonun ardından "artık yeter" diyen müthiş kaleci.. Kendisine verilen sözlerin tutulmadığını ve hem kendisinin hem de takımın her sene ilerleme kaydetmeden kendini tekrar ettiğini belirtmiştir. resmi olmayan kaynaklara göre "we're shit and i'm sick of it" * da demiştir..

takım satılmazsa kendisini sene sonunda arsenal, tottenham hotspur ya da manchester city forması giymiş halde göreceğiz sanırım.. *
    1 ... luthor
  5. 5.
    öncelikle: (bkz: #4455294)

manchester city ile anlaşmış, 4,5 yıllık imza atmıştır.
    1 ... luthor
  6. 6.
    manchester city'nin kaleci ihtiyacini tamamiyle karsilayacak olan tecrubeli kaleci.

newcastle, kendisi gittikten sonra ne yapacak o ayri bir konu.
    ... benim amcamin cevresi genis
  7. 7.
    premier lig'de hatta belki de dünyadaki en iyi kaleci. Şimdi petr cech her sene "en az gol yiyen kaleci" ünvanı ile birinciliğiyle oturuyordu ama o defansa beni de kaleci olarak koysanız ben de yemem aferdersiniz. Shay Given ile Cech kıyaslanamaz bile.
    ... materyalist imam
  8. 8.
    ismi aslında seamus olan bu abimiz, premier lig'in rüştü reçber'i gibi gelmiştir bana hep. tabi bu benzerliği rüştü'nün en iyi olduğu zamanlardan düşünmek lazım. shay given gerçekten çok çok iyi ve komple bir kaleci. şimşek gibi refleksleri çok öne çıkar ama zayıf yönü de yoktur.
    1 ... randy
  9. 9.
    bir adalı olarak iyi kalecidir ama asla buffon veya casillas ile mukayese olmaz .
    ... saturdaynight
  10. 10.
    ilk gördüğümde "siyah giyen" diye okduğum şahıs.
    1 ... at avrat silah