1. 1.
  kardeş torpiliyle megadeth e geldiğini tahmin ettiğim yeni megadeth davulcusu; ne nick menza nın ne de jimmy degrasso nun tırnağı kadar olamayacak gibi...
  ... disco inferno
 2. 2.
  ddrum kullanan megadeth e torpille girdiği sanılan ama geçen zamanın ardından glen in mi onun torpiliyle gruba girdiği tartışılan mükemmel davulcu. ayrıca çalış stili farklıdır (sol el hi-hat, sağ el trampet). Nick Menza y la kıyaslamak bence gereksiz çünkü en basiti bu adamdan bi rust in peace introsu çıkmamıştır. united abominations ta dinlediğimiz kadarıyla bir megadeth elemanı ve yeni albümün ilk yayınlanan şarkısı "headcrusher" da da dinlenecek üzere pek bi yardırmış gibi hadi hayırlısı...

  edit : tükürdüğümü yalamak gibi birşey yapmak zorundayım, stilini beğensem de tonları nı hiç yakıştıramadım yeni albüme (bkz: endgame)

  edit2: yine yalıyorum tükürdüğümü ama paso twin adamın işi dışında pek bir atraksiyonu yok maalesef. ama ne diyoruz her zamanki gibi "vardır dave mustaine'imizin bir bildiği"
  ... mechanix
 3. 3.
  endgame albümünde çok iyi çalmış olan megadeth davulcusu. hayatında her şeyden vazgeçer, ddrum'dan vazgeçmez.

  kanaatimce, en iyi performansını endgame albümünde bulunan ''1,320'' isimli şarkı da göstermiştir.
  ... 8 gol sonrasi sahaya inen kaz
 4. 4.
  David ellefsonu geri getirmesine saygı duyduğum ama yeteneğini kullanmadığını düşündüğüm davulcu.
  Bu kadar mı düz çalınır yahu ?
  Arada bir şeyler yap ne bileyim şaşırt insanları.
  Konserlerde arkada takılır kimse sikimde değil edasıyla.
  Umuyoruz ki bundan sonra azıcık eli ayağı düzgün işler yapar.
  2 ... pesimist orlando
 5. 5.
  megadeth içinde ezik kalmış davulcudur. bu kadar mı ruhsuz çalınır be arkadaş. nedense hemen hemen şarkılarının tümünde bir tek düzelik vardır.
  ... devdev
 6. 6.
  gitti de kurtulduk ibneden derken adam broderick'i de aldı giderken. davulda yerini chris adler gibi bir hayvanla doldurdular ama gitara da kiko diye bi herif geldi. kiko ne lan!?
  futbol tabiriyle bank asya davulcusudur kendileri.
  ... bossman
 7. 7.
  (d. 5 Mayıs 1966, Montreal, Kanada), Megadeth ve Eidolon'un davulcusu. 2004 yılında Megadeth'e yeniden dahil olan Nick Menza'nın bazı sebeplerden dolayı gruba katılamamasından sonra eski Megadeth gitaristi olan kardeşi Glen Drover'ın Dave Mustaine'e tavsiyesiyle Menza'nın yerine gelmiştir. 25 Kasım 2014'te yayınladığı açıklamayla, Megadeth'ten ayrıldığını açıklamıştır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Shawn_Drover
  ... hasmet ibriktaroglu