bugün

Az evvel ilk bölümünü izleyerek başladığım dizi. Fiona galp ben.
ilk çıktığı bölümlerden beri takip ettiğim dizi. uk versiyonu var birde. yeni sezonu bekliyoruz, merakla.
fiona ya asik olcaksan o galb cok girilir yigenim.
bir dizi düşünün günlerce izliyorsunuz kahkahalar atarak sonra sizi son sezon son 2 bölümde 2 dakikalık yerde yerle bir ediyor. ööyle kitlenip kalıyorsunuz üzülüyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=Pn7ZxJLDd_w
görsel

:(
Yeni sezon ne zaman ya?
içinde her türden insanın bulunduğu dizidir.
bi türlü ısınamadığım dizi. önce kışın 2 sezon izledim. bir iki ay sonra 3. sezonu da izledim. bir eksiklik var dizi de ama çözemedim.
her ne kadar kimin eli kimin cebinde belli olmasa da, ki gerçek hayatta da bu böyle, severek izlediğim dizilerden biri. en kısa zamanda birinci sezondan tekrar başlayacağım. çok şey kaçırdım, çok.
8.sezonu merakla beklediğim çok da sevdiğim dizi. Bu kadar sevilmesinin nedeni türkiyede böyle şeyleri göremeyecek olmamız ve bize farklı gelmesi bence. Bu arada en sevdiğim karakter Mickey Milkovich.
görsel
ian sayesinde kızıl erkekleri, frank sayesinde parayı ve içkiyi, lip sayesinde rahatlığı sevdim, seviyorum.
Eglenceli komik kafa dagitmalik dizi.
izlerken odamın kapısını kilitlediğim dizidir.
Allahım çok güzel amına koyayım ya.
Şu diziyi seviyorum çok doğal dizi. Ve ailenin özgür kafası tam benim kafa o kadar hür insanlarla yaşamak isterdim ama kizilin sahneleri gelince iğrenmenin dibini yaşıyıp bırakasım geliyor diziyi.
görsel
frank olmasa çekilmeyecek dizi. bazı insanlar vardır komik olmak istemeden komiktir=)
59 gün kaldı yeni sezona, özlenen dizilerdendir.
Bir dizi için fazlasıyla cesur bir yapım.
Karakterlerin oyunculukları başarılıdır, izlenesi dizidir.
her dizi gibi bunda da

--spoiler--

--spoiler--

butonunu kullanmayan yazarların olduğunu göstermiştir.
görsel
8. sezonunu heyecan ve sabırla beklediğim dizi.

oyunculuklar çok gerçekçi, hikayesi ilgi çekici, insanın izledikçe izleyesi gelen nadide yapımlardan bir tanesi.
Cehaşpe.
frank yüzünden izlediğim dizidir. ilk sezonlardan gay haklarını savunduğu sahneyi unutamıyorum.