bugün

bugün adana hilton'da bir süre bakıştığımız, inanılmaz güzellikte gözlere sahip, beyaz gelincik dizisinin başrol oyuncusu.
Beyaz gelincik rolündeki esmerimsi insan. daha inandırıcı olamazdı doğrusu.
Son zamanların en dikkat çeken oyunucularından. Çok duru bir güzelliği var. Bilkent tiyatro mezunu. Şu sıralar Sır Gibi diye bir dizide Deniz karakterini canlandırıyor. Emre Karayel ile beraber.
işyerinde yazdığım kıza cok benzeyen hatun. ayrıca dudakları cok güzel...
okan yalabik li bosch reklaminın şanslı kadını.
star'da yayınlanan sır gibi dizisinde de oynayan melek yüzlü hatun.. okan yalabık'la birlikte oynadıkları bosch reklamında da ayrı bir güzel..
sezin akbaşoğulları dendiğinde insanların kim olduğunu anlayamadıkları, "beyaz gelincik'teki mal ceren" tanımı ile "haaa o mu" diyerek tanıdıkları kişi.
bir ara bizim evin halleri dizisinde doğa rolünü üstlenmiş oyuncu. sanırım ilk dizi rolü de buydu.
22 nisan 1981 izmir doğumlu
bilkent tiyatro bölümü mezunu oyuncu.

bizim evin halleri
gülizar
bir aşk hikayesi
eylül
beyaz gelincik
sır gibi

adlı yapımlarda rol almış
beyaz gelincik dizisindeki rolüyle ünlü olmuştur.
ben şahsen 2003 yılında bizim evin halleri dizisindeki rüzgar karakterinin sevgilisi rolüyle tanımıştım kendisini,
o zamanlar kocaman kıçı vardı,
şimdi süper görünüyor hakkını yememek lazım

allahım bu nasıl bir güzelliktir dedirtiyor, her giydiği yakışıyor, *
ayrıca bi ara trt 1 de üstün dökmen hocanın sunduğu küçük şeyler programındaki skeçlerde de görmüştüm.
starda ki derdest dizinde oynamaktadır.
emre karayel ile olan ilişkisi emre karayel'in başka bi yönetmenle olan ilişkisi yüzünden bitmiş,şu sıralar derdest dizisinde oynayan, o.çocukları filminde de oynamış olan güzel oyuncu.
trt 1' de yayınlanmakta olan "ah kalbim" dizisinde oynayan güzel oyuncu.
baygın baygın bakışlarıyla beni benden alan oyuncudur.insanın nefesi kesilir onu izlerken. *
börtlek göz ve dudaklara sahip, uğruna roma'yı ikinci kez yakabileceğim hatun kişisi.
(bkz: ölürüm la ben sa)
angelina jolie falan değil, bildiğin marion cotillard bence.
beyaz gelincik dizisinin cereni * iri gözleri ve beyaz teniyle güzel ve başarılı oyuncu.
yok böyle bir yüz güzelliği görsel

şu sıralar küstüm çiçeği'nde gülten karakterini canlandırıyor.
kavşak filmindeki performansıyla takdir edilmesi gereken oyuncu.

filmin kendiside, oyunculuklarda çok iyiydi gerçekten.
selin şekerci'ye tapanların öncelikle bu kadına bakmalarını tavsiye ederim. hem oyunculuk hem gerekse de güzellik açısından ondan önde olan oyuncsu beyaz gelincik faciasından sonra kavşakta yüreklerimize su serpmiştir, kaliteli işler bekliyoruz kendisinden.
hem iyi oyuncu hem de çok güzel bir hatun. ayrıca ses tonu da çok güzel, ne anlattığının önemi yok ben bu kadını saatlerce dinleyebilirim. sanırım bi hatun olarak en çok kıskandığım kadın kendisi.

behzat ç'nin yeni sezonunda diziye dahil olacakmış. dizi zaten güzeldi şimdi daha da güzel olacak.
Dudak yapisini ordege benzettigim insan.
behzat ç'nin yeni kadın yıldızı.
Benim sürekli tatile gittiğim Özdere'de yazlığı olduğundan yazları sıkça karşılaştığım oyuncu. Hatta kaldığımız otelin armut koltuklarına oturur ama cesaret edip yanına gidemeyiz. Emre Karayel ile de geliyorlardı bir ara da ayrılınca tek gelir oldu.
yeni sezon'da behzat ç ekibine katılan güzel oyuncu. namı diğer beyaz gelincik
çok güzel bi hatun dişi, pardon kişi.

emre karayelle böyle bir hatunun ne alakası olabilir arkadaş akıl alır gibi yaw? bade işçil de mahzun kırmızıgül'le birlikteydi bi aralar. hatunların bu kıro merakının bilimsel bi açıklaması ne olabilesi acaba?

ilaveten, bu hatun kişi, harula namıyla maruf haris aleksiou adlı harikulade ötesi yunan söz sanatçısının gençliği gibidir. bu sanatçıyı konu alan bi film çekseler, onu oynayacak aktris sezin kişisi olmalıdır.