bugün

okan yalabık'ın oyunculuk yeteneğinin ön plana çıktığı, son dönemin en sempatik reklam filmi.
http://www.youtube.com/watch?v=-xF3615w2oA
sezin akbaşoğulları'nın çok yapmacık olduğu ve okan yalabık ile hiç yakışmadığı şirin reklam.
o teklifi yaparak okanın rol icabıda olsa kendine yazık ettiği reklamdır.
son zamanlarda izlediğim en sıcak, en şirin reklam olur kendileri. okan**öyle güzel gel benimle yaşa, evimin kadını ol mesajı çakıyor ki,kazık kadar kadınlara, yeni yetme kızlar gibi, 'ayy inanmıyorum çok şeker'nidaları attırıyor.hoş söz konusu o ev olduktan sonra ali eren'le bile yaşanır orası ayrı.***
hatırla sevgili dizisinde ezik bir adamı oynayarak kendini kötü gösteren okan yalabık kişisinin legend is back tadındakı reklamı. eksik sizsiniz hanımefendi derkenki o yüz ifadesi.. tanrım devam edemiciim o ne şekerlik.
dünyalar tatlısı bir okan yalabık ve ona hiç yakışmayan bir adet beyaz gelincik'in olduğu çıktığı her anda 'yerim ben seni yerim' 'kurban olurum ya tatlılığa bak' 'ya çok şirinsin be' nidaları eşliğinde izlenilen reklam. okan yalabık bana o evde değil b.ktan bir yerde de evlenme teklif etse değil bardak kırmak, paşabahçe'nin fabrikasını yıkarım lan.