bugün

Eskişehirspor'un görev adamı. Öyle çok üstün yetenekli olmasa da sahada her şeyini verir. Kariyerine bir bakalım:

23 ağustos 1984, ardahan çıldır doğumlu türk futbolcudur . futbola, çorluspor'da başlayan oyuncu daha sonra sırasıyla eyüpspor ve gaziantep büyükşehir belediyespor takımlarında oynamış, 2007-2008 sezonu başında eskişehirspor'a transfer olmuştur. sözleşmesi 31 mayıs 2011 tarihinde sona erecektir.

işin ilginci, kimse daha sezgin hakkında entry girmemiş. Uludağsözlüğün futboldan anlayan tayfası, siz anca gs fb bjk muhabbeti döndürün zaten.. Adamı sezon başından beri PSG izliyor.

Yanlış duymadınız. L'eqiupe in haberi işi ortaya çıkardı, ben de 2-3 gün önce duydum. Dün akşam da Lig tv de, 3 korner 1 penaltı programında, Haşmet babaoğlu, mehmet ayan ve ali ece triosunu dinlerken konu geçti. Ali ece dedi ki, "Ben stajımı yapmıştım l'equipe te, orada yalan haber yazamazsın,yazdırmazlar" . Gerçekten de öyleymiş. Şu an lig tv de bülent uygun ve sezgin coşkun var, sezgin sanırım en geç sezon sonu sen jarmen deki 2. türk olacak.

birincisi kim mi? e yuh yani . *
Tebrikler sezgin, Doğudaki bir ilimizden çıkıp, futbolcu olup, anadolu klübündeyken daha kendini bir fransız devine izlettirmeni bırak, adından söz ettirmen, farkedilebilmen yeter..

editto: doğduğunda istanbula taşınmışlar lan, doğudan falan çıkmamışsın sezgin. Olsun yine de *

bi röporajı:
http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6942
4 ay sahalardan uzak kalacak eskişehirspor'lu futbolcu.

kaynak: ntvspor