bugün

bölgesel amatör liginde dahi olmayan kulüp.

allahını seven, bu takımın hangi ligde oynadığını, bu ligin fikstürüne ve puan durumuna nereden ulaşabileceğimi söylesin. lütfen lan, n'olur.

edit: corluspor başlığını taşıyın plz.
ben çorlu lisesinde okuduğumda general basri saran stadyumunda oynuyorlardı maçlarını. 93- 97 dönemlerinde 2. ligteydiler. hatta şampiyon olduklarında kesin il oluruz artık diye sevinçleri 10'a katlanmıştı...

sporunu bilmem de hala il olamadı gitti şu çorlu...
tekirdağ süper amatör liginde oynadığı iddia edilen takımdır.
ikini ligde tutunamayan 1. amatör kümede dahi kalamayıp 2. amatöre düşen kulüptür.
kenti 500 binin üzerinde olan bu takım diğer tüm trakya takımları gibi yitiktir..
hüzünleniyoruz..
tez zamanda türkiye kupasında fenere koymasını beklediğimiz takım.
300 binlik ilçenin, nerede olduğu kimse tarafından bilinmeyen takımı.

gittiğim tek futbol maçı(daha doğrusu gidebildiğim), gaziosmanpaşaspor'a 4-0 yenildiğimiz maçtı. yıllar öncesiydi, hangi kategorideydik hatırlamıyorum ama trt'nin teleteksinde çorluspor'un içinde bulunduğu lig görülebiliyordu. bakıp, "vay anasını be, trt teleteksinde varız oolm!" deyip seviniyordum. yanlış hatırlamıyorsam kel bir başkanları vardı, hey gidi.

110 bin nüfuslu bandırma bank asya'ya koşuyor. neymiş, fabrikalar varmış, liman kentiymiş... yahu çorlu, senin bandırma'dan neyin eksik? 300 bin nüfus, yüzlerce fabrika, liman 45 dakika, istanbul 1 saat... neyi bekliyorsunuz? kimi bekliyorsunuz?

şu takım süper ligde oynasın, her maçına 20 bin kişi gelmezse benim adım da meister değil.

sabredin ulan. zengin olup alacağım bu takımı, vuracağım kırbacı. böyle takım amatör kümede oynayamaz arkadaş, bu takım amatör kümede oynatılamaz.
Eski günlerine dönmek için yıllarca bekleyen memleketimin takımı. Neyseki bu sezon yapılan transferler ile şampiyonluk yolunda ilerliyorlar.
çerkezköyspor'u 86.dakikada alex de souza'nın attığı golle 1-0 yenerek bal ligine yükselen trakya efsanesi. eski günler yakın...
2023-2024 sezonu itibariyle tekirdağ süper amatör liginde mücadele eden takım.