bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    seyirin içine sevgilerini, üzüntülerini, hiç unutmak istemediklerini yazdığı defteri, sırdaşı, yoldaşı, arkadaşı...
    2 ... seyir
  2. 2.
    Yön radyo'da inanılmaz derecede, duru, akıcı, sakin ve hoş sesiyle şenay erdoğan tarafından hazırlanıp sunulan ve geceye duygu akıtan bir şiir programı. tam 12 yıldır yayında.
    ... surf rider
  3. 3.
    8. nesil yazar. hoş gelmiştir. (#11162584) bu entry si ile abaza dedi ama canı sağolsun.
    1 ... kalem dusmani kalemtras
  4. 4.
    (#11177132)
    zaten espri amaçlı yapılmış bi karşılaştırmayı ciddi ciddi yorumlayan zeki(!) yazar.hoş falan da gelmemiş.
    ... dont you want somebody to love
  5. 5.
    can dündar'ın gölgedekiler adlı belgesel serisinden atatürk'ün samsun'a çıkma sürecini anlatan arşivlerde mutlaka olması gereken belgesel.
    1 ... hominem te memento
  6. 6.
    Can Dündar'ın 'Sarı Zeybek' kıvamında duygusal, anlamlı belgeseli.. Atatürk-Vahdettin ilişkisi ve Atatürk'ün Samsun'a çıkması anlatılıyor. Vahdettin vatan haini mi değil mi sorusunun cevabı da var.. Hain olarak lanse edilmiş..
    ... kahraman0706
  7. 7.
    bildiğin aşıktır. (bkz: #17978159)
    1 -1 ... raskollnikov
  8. 8.
    gemilerde kaptan tarafından tutulması gereken defterdir.
    ... 100me bilmeyen cankurtaran
  9. 9.
    bir kalem hiç silgi.

seyir defteri

hayır benden ne şair olur ne ressam. sadece müzik dinlemeyi bilirim. http://ulu.so/ui1367
    4 ... immortal technique
  10. 10.
    hava çok fazla sıcak. bitkin gibiyim. hayır bitkinim. hayır kelimesini gerekmedikçe kullanmam esasında. normalde zaten çok sıcak olur buralar. fakat az önce de dediğim gibi birkaç gündür çok fazla sıcak. annem yakın zamanda bunun biteceğini söyledi bu sabah. annem söylediyse büyük ihtimalle olacaktır bu. kahvaltıda söylemişti bunu. uzun zamandır ailemle kahvaltı yapmamıştım. tabi ailenin yarısı yoktu sofrada. babam memlekete gitti, annesiyle konuşurken kadın ağlamıştı, dayanamadı. hem gitmişken dedemin mezarını da ziyaret edecekler. amcamla beraber gittiler. ikisinde de bel ağrısı var. benden iki yaş küçük erkek kardeşim ise iki hafta önce gitmişti oraya. evin en küçük kızına gelince, o uyanmamıştı. çok geç yatıyor ve çok geç uyanıyor. o sebepten ötürü kahvaltıda annem, kız kardeşim ve ben vardık. bu sıralamayı yaparken ben kelimesini sona koyduğum için biraz mutlu oldum gibi. nancy ajram'dan ya kethar şarkısını dinliyorum. sanırım bu kadına aşığım. sesine yani. aşık olduğum çok fazla şey var. bazen can sıkıyor bu durum. bazen ama, çok değil. facebook ve twitter nedense çok çok ağır sabahtan beri. twitter'ı pek kullanmıyorum zaten. hatta hiç kullanmıyorum. alışamadım oraya. aptalca. facebook daha iyi gibi. sanırım alışkanlığın da etkisi var bunda. 19 kişiye hitap ediyorum orda. bazen birkaç kişinin de fazla olduğunu düşünmüyor değilim. eskiden kitle çok genişti. en son hatırladığım 600 küsürdü. sanırım iki yıl önce başladım temizliğe. eski arkadaşlarım da vardı içinde. açıkçası pek umursamadım. sanırım vefasız bir insanım. hayır vefasız olduğuma eminim. çok kolay şekilde insan harcayabiliyorum. yarı yolda bıraktığım insan sayısı az değil. ama haklı olan bendim. ben her zaman haklıyım. gerçekten. onların tek suçu aptal olmaları. canımı sıkıyorlar, deli ediyorlar beni. nagehan vardı. o benim kız kardeşim gibiydi. bana aşıkmış aptal. geri zekalı. tekrar sinirlenmek istemiyorum şimdi. kestim ilişkiyi o gün. sanırım o sene barcelona manchester'ı yenip şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştu. böyle boklar aklımda nasıl kalıyor merak ediyorum. futboldan iğrenirim. işte o zamandan beri o kızla görüşmüyorum. konuyu dağıtıp tekrar toparlamayı seviyorum sanırım. birçok kişiyle görüşmüyorum fakat özlüyorum onları. birkaç kişiden özür dilesem fena olmaz esasında. kim bilir nerdeler. demet'in arnavut kaldırımı'na geçti şimdi. ne şarkıydı be. bilhassa klibi çok güzel. işte bunlar haricinde diğer tarafta bizim alt komşularımızla annem var kahve içiyorlar. var kelimesinden sonra virgül koymalıydım, neyse. tuğçe beni soruyormuş kardeşim gelip söyledi şimdi. abin nerde yha, o bizi hep güldürüoo demiş. tabi ben palyaçoyum ya, canı sıkılan beni çağırıp show yapmamı bekliyor. adi kaltak. yarın iş var. orda kendimi kafeste hissediyorum. zaman geçmiyor bir türlü. daha önceden bildiğim bir şeyin sonradan popüler olmasına katlanamıyorum. lenka windows 8 reklamında yer almsaydı keşke. ahmak piçler çok hızlı tüketiyorlar böyle insanları ve bu insanların müziğini. knock knock var lenka'nın, çok seviyorum o şarkıyı. ama sarsılmak istersen blinded by love parçasını dinle. inanılmaz bir sesi var bu kızın. hayır sarsılmanı istemiyorum, farklı şeyler dinlemelisin bence. değinmem gereken birkaç konu birikti. yazıp yazmama konusunda emin değilim. pek de içimden gelmiyor açıkçası. politik içerikli zaten. politikadan iğreniyorum ama yazmadan da duramam. büşra'yı aramam gerekiyordu. ama kendisi yoğun gibi biraz. erteledik sonraya. bana nasıl konuşmam gerektiğini öğretiyor. neyse, yazacaklarım şimdilik bu kadar. tematik mod bu. senden ve beni takip edenlerden başka kimse görmez bunları. kişisel şeyler olduğu için pek okumazlar zaten. belki her gün yazamam, ama elimden geldiği kadar seni habersiz bırakmamaya çalışacağım.

10 ağustos 2013, abin.
    1 ... immortal technique