bugün

nerde bu adam...
toptur.
bardaki sarhoş bayanları yere düşürmüş, arkasından da "osman abi bence onlar" diyerek bok atma konusunda rakiplerini ezip geçmiştir. bere konusunda moonlight sonata ile kapışır.
aslen tokat turhal'lı olan yazar.
kuğulu park'taki provokasyonlarda başı çektiği yönünde duyumlar alınan yazardır.

bir duyuma göre "ankara'nın dikmeni, direnmezsem ... beni" gibi sloganlar attırıyormuş sivil halka. ben melih'in yalancısıyım, o dedi. bilemiyorum artık.
sigarası gelen yazar.

- şuna sigara verin la.
zirvede sevecenliğiyle ve kafa olmasıyla aklımda kalmış eski toprak sözlük yazarlarından.
kendisi ve arkadaş tayfası ciddi anlamda kafa insanlardır. ayrıca bu adam çok dobra.

sexton: senin nickin ne?
marskedisi: marskedisi.
sexton: zaten aynı kediye benziyorsun kardeş. (bana dönerek) öyle değil mi?

"adamsın panpa".
sağa sola, ona buna * yazmayı 'genel olarak' seven yazarlarımızdandır. zirve anıları, askerlik anılarını geçecek türdendir. kendisi ve arkadaş tayfası oldukça kafa, muhabbeti sağlam insanlardır. ailecek sevdik, takipteyiz. anladığım kadarıyla damarını kessen troll akabilir. ama yer yer; zaman zaman...
zirvede pek konuşamasak da tanıştığıma memnun olduğum yazar. iyiki gelmişsiniz.
çaylaklar trenine binmiş keko.
tu kaka bana, sexton ve zigonsehpa tren yapıyorlar. var mı katılmak isteyen ? çüf çüf çüf çüf... düt düüüttt.

pes'de de gidiş yollarını ıslatıverdim zaten.
yaşattım lan seni istanbul'da.
sözüm vardı çaylaklığım bitince yazacaktım; nikaltı.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
doğum günü çocuğudur.
arayıp doğum gününü kutlamadan telefonu kapattım. evet yaptım. net.
hayyam'ın derin felsefesini çözmüş *, yanından viskisini ayırmayan, bazen alıngan ama her daim asil bir kara kartal olan, kendisi esmer ruhu sarışın yazar. tespitlerinin hastayız, adam feylezof mübarek. *

hagi'nin karşı konulmaz cazibesine gözlerini kurban etmiş, kedi sever hatta kedi aşığı insan. *
boz baykuşların daimi üyelerinden biri.*
(#11321290) entry nick uyumu bu olsa gerek dediğim yazar.
(bkz: sürekli dönüyor durduramıyoruz)
(bkz: bir ibnenin yavşaklaşma süreci)
son açıklamasından sonra yaptığı son açıklamanın ardından, şahsım için ağzı açılıp da büzüştürülmüş ve o hâlinde sekiz gün boyunca tazeliğini korumuş patlamış mısır gibidir.
ibne pek olmadı yavşağın tekidir.
gençler bugünlük sekstının nik altında stres atma programımız sonra ermiştir. iyi geceler diler yarın yine bekleriz.
son açıklamasının ardından, şahsım için ağzı açılıp da üç gün boyunca monitörün yanında kalmış doritos cips gibidir.
cinsel tercihlerine saygı duyulması gereken yazar. bugün, bir cemil ipekçi kolay yetişmiyor ki arkadaş...
ibnenin biridir.
bende saat geçiyor bunlar niye başlamadı hala diye düşünüyordum.
her zor anında kendisinden ufacıcık bir iyilik isteyen hatunlara, istediklerini verirse evin yolunu şaşıracak olan yahuşuklu gardaşım...