1. 99.
    Tenzile Hanım'a müracaat edebilirsiniz.
    Tenzile sevgiler canım...
    Adalet bu ülkede çalışıyor buna da şükür... Mahkemeler iyi ki kurulmuş.
    ... hostesgorunumlupilot
  2. 100.
    Bağımlılık derecesinde, her gün telefonu eline alıp uygulama uygulama gezip yapacak birini arıyorsanız ruhsal bozukluktur. Ancak birkaç saat sonra görüşeceğiniz sevgiliniz/eşiniz ile yapılıyorsa eğlencelidir. Ona da sexting denilmez zaten pek. Masum ancak oldukça ayartıcı mesajın zararı olmaz.
    8 ... tinuviel luthien
  3. 101.
    Anahtar kelime: yavaşça.
    3 ... lord marcus amoralist primsis
  4. 102.
    Terbiyesizliktir. Mide kaldirmaz. Insanlar nasil bu kadar yozlasmis olabilirler. Anlamiyorum.
    1 -3 ... frank enstein
  5. 103.
    Bi kişiye ana avrat sövmek sexting oluyor mu?
    1 -1 ... make it bounce
  6. 104.
    Her kişinin harcı değil.

Ayrıca
    (bkz: Nude atma sanatı)
    ... ubiqu
  7. 105.
    elektronik cihazlardaki mesajlaşma aplikasyonları ile insan kişilerinin birbirlerine müstehcen içerikli mesaj göndermesi veya alması durumu.
    ... melancholic man
  8. 106.
    Artık ergen değil tam tersi +50 yaş Aktivitesine dönüştüğüne inandığım aktivitedir kendisi. Bir de facebook fotoğraflarında annengile selamlar mesajlarından sonra birden bağlamdan kopuk bir şekilde şak diye yazıldı mı tadından yenmez. Açmayın dedeler misali.
    ... canim sikildi
  9. 107.
    ergen cinselliği. sexting ne ya insan yazarken utanır. eşşek kadar insansınız canım. yazdıklarınızı sonradan okumuyor musunuz siz?
    10 -2 ... bel gamzeli erkek
  10. 108.
    Eskiden çok yapardım karşı tarafta uçmayan kelebek bırakmazdım şimdi onunla mı uğraşacaz.
    1 ... olumsuzdeliciarnold