bugün

yeni bir 4. nesil yazarimiz. harf oyunlu bir niki var.

(bkz: seksenlerde seks yapmak) *

edit: yanli$ anla$ilmi$ sanirim. 80'li yillarda seks yapmak demek istemi$tim burada. ama birileri sanirim "sexen" nickli yazarin evinde anlami$, yazik. efesle kiniyorum kendilerini.
sanılanın aksine klavye oyunlu bir nicki olan yazardır. pek bir hoş gülüşü vardır.**
son yazar olmuş 15 eşsiz bünye listesinde bile olsa, liste başı kişi.
(bkz: sexen the city)
baba tarafı selanik göçmeni, anne ise arap kökenli olup, ortaya çıkan güzel ayrıca sevimli kız oldugu için kendisine selam ettiğim yazar.
seven filmindeki yedi ölümcül gunah tan birine* kapılmasından korktuğum yazar. nesildaş, o ayrı!
entrylerinin bazılarını oldukça beğendiğim yazar.
gülerken otuziki dişini saydıran yazar.* ayrıca ben emin olmama ragmen, yazdıklarımın iyi olduğunu söyleyerek beni şımartmıştır.*
back metal ve metal müzik dinleyen bünyelere sesleniyorum burdan. çok sağlam müzik yapan bir türk grubu dinlemek istiyorsanız eğer girin facebook hesabınıza SEXEN yazın arama butonuna, sonra da hayranı olup parçalarını dinlemeye başlayın bakalım. sonra bu birdirbir kardeşinize teşekkürlerinizi iletirsiniz.

tanım: çok sağlam metal müzik yapan bir türk grubu.

http://www.facebook.com/p...d=709676792.2630516838..1
"ve öğretebilmek tutulan yolda göze alabilmeyi en tehlikelisini ve vazgeçebilmeyi aldığın nefesten..." ellerine yüreğine sağlık dileklerimi iletmek istediğim, oldukça güzel yazan yazar.
seksen üçlüyüm sexte güçlüyüm.
nicki benimle fonetik benzerlik gösteren yazar. *
adaş yazar.
güncel Önemli Başlıklar