bugün

özellikle dişi insan cinsi olanlar tarafından sıklıkla sorulan cevabı beklenen soru cümlesi.alınan cevaba göre performans analizi yapılmaktadır.
"seni seviyorum" kelimesi aslında çok asil bir kelimedir. dolayısıyla günün her saatinde ve zamanında söylenebilir. söylenmelidir.

bundan sebeple seviştikten sonra ve önce söylenmesinde sakınca yoktur. veya vardır ne bileyim??
- beni seviyor musun?
+ önce sevişsek!
hayvanlıktır.
unutulmaz film repliklerine aday olan soru cümlesidir.
yaşanmış ilişkinin davasıdır.
sevişmeden önce sorulmasından rahatsız olmayan muhtemel kişinin, sevişme bittiğinde bu sorudan neden rahatsız olduğunu bir türlü anlayamadığım sorudur.
(bkz: güven sorunsalı) daha açıklayıcı olanı ise hatunların güven sorunsalı olabilir.
nuri alço'ya hayatı boyunca en çok sorulan sorudur. kadınlar cinselliği romantizme bağlamayı sever. halbuki bu soru herşeyi katleder.
tam kadın sorusu.
çünkü erkek bu soruyu sormaz.
sevişme esnasında söylenmesinden evladır.
eğer bu sevişme eylemini gerçekleştiren gaffursa beni beğenmiyor musun haline alacak söz
sevişmeden önce sormak her iki taraf için de daha tehlikeli ve riskli olduğuna göre nihayete erdikten sonra sormak daha akıllıca değil mi, hadi ben de size sordum. (bkz: garanti bankası)
(#1127406)
kadınların kadın-erkek ilişki anlayış ve yaşayışlarının üzerine kurulu temel dinamiğini oluşturan tipik kadın saçmalığı.. genelde bu sorunun gerçek cevabını bu aktivitiden sonra öğrenebilekleri gibi süper saçma bir içgüdü vardır kadınlarda.. yapılacak en olumlu ve yapıcı hareket bir şok dalgasıyla bu soruya "tabiki de hayır" cevabını vermektir.. bak bakalım birdaha böyle samimi bir duygunun orgazm olduktan sonra samimi bir şekilde cevaplanabileceğine inanıyorlar mı..
+celal seviştikten sonra beni seviyo musun?
-fidan aslında seni seni sevişme öncesi daha bir seviyorum
+...??
-ama seviştikten sonra da fena değil.
Bakireliğini o an karşısındaki erkeğe teslim etmiş bayanın Pişmanlık ve pişman olmamak kavramasyonunda afallarken karşısındakinden güç almak adına ve belkide ağlamamak adına karşısındakine sorabileceği cümle.

Birde sadece cinsel obje olarak kullanıldığını hisseden/düşünen bayanlar yapar bunu.
yatak arkadaşınmıyım yoksa hayat arkadaşınmıyım anlamında sorulan sorudur.
(bkz: insan insani siker mi)
boşuna mı verdik acaba diye telaşa düşen insandır.
yapmayın bunu ters teper. asla ilişkiden hemen sonra erkeğe böyle sorualr sormayın. bekleyin bi. geçsin şöyle 5 10 dakika. sonra sorarsınız. adam o an dünyaya geldiği güne lanet okuyor zaten. bir de sizi sevmekle mi uğraşacak? sevişmeden önce sorun bu soruyu dünyadan çok seviyordur sizi. ama sevişmenin hemen akabinde olmaz. bir de 2 güzel hareket yaptıktan sonra soranlarınız var bunu. insanın kaçası geliyor ordan ama. napıcaksın hormonlar izin vermiyor.
ipleri koparacak noktadaki soru budur efendim bu bildiğiniz " yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal " olayıdır, şöyledir ki ;

" sevmiyorum " deseniz hanım efendiyi fahişe yerine koymuş gibi olursunuz şutlanırsınız.

" seviyorum " deseniz işte bittiğiniz an ! neden mi ? işte size 2 kat daha da bağlandı, artık starbucks da kahveler mi dersin, koton dan giysilermi dersin, her gün sinema mı dersin artık o sana kalmış.
işin masumiyetini sevişmeyle bozduktan sonra objektif cevap alınması beklenilemeyecek durum.*
bu soruyu soran erkek ise gizli ibnedir.
sevişmeden önceki ses tonuyla sevişten sonraki ses tonu çok farklı olacak olan cevabın* sorusudur. hangisi gerçekçidir? bence ikiside değil. tonlar aynıysa gerçekte seviyor demektir.