sevişme esnasında aklına önceki sevgiliyle son sevişmenin gelmesi, sevgiliyi aldatmış olmanın gelmesi, istemeden sevişiyor olmayı farketmek sebebiyle oluşabilecek olan eylem. aglama noktasına geliniyorsa aklın başka yerde olması muhakkaktır. yada (bkz: orgazm)
her açıdan boşalmanın bir tezahürü.
(bkz: sevişirken yenmedik bok kalmadı aq) ** *
aldatanlar için pişmanlık isteme arasında kalınan anda oluşan üzüntü ve zevk karışımı damlalar
duygusal orgazm sonucun da gercekleşebilecek eylem.
(bkz: gözyaşlarımı tutamıyorum sayın seyirciler)*
(bkz: gözüme toz kaçtı da)
ilk milli maçında gol atan futbolcunun sevinç gözyaşları gibi değerlendirilmesi gereken hadisedir.
büyük bir ihtimal ağlayan partnere tecavüz edildiğini gösteren durumdur.
kimi zevkten ağlar, kimi pişmanlıktan.
the angel and the dark river albümünü de açarsak güzel olur.
sevgi ifadesidir. sizinle seviştiği için ağlayan birisi varsa sakın kaybetmeyin. (bkz: salak olma)
belki de yapmaması gereken bir şey olduğunu düşündüğü halde bunu yapan ve o anda pişmanlık duyan kişinin göz yaşlarıdır.

napıcam ben şimdiii diye düşünüyor olabilir ağlarken..*
askin büyüklügünü gösteren eylemdir, sevisirken bir an durup evlen benimle diyebilmek kadar kutsaldir.
kesinlikle fonda morrissey çalıyor olmalı...******
seviştikten sonra kzılık zarının bozulduğunu anlayan kızın durumu...
(bkz: meredith grey)
kontolsüz yapılan seksin sonucunda hastanedeki acılı durumdan sonra babadan yenecek fazladan dayağı akla getiren insanlarda meydana gelmesi muhtemel durumdur.
ağlayan kadın, ağlatan erkek ise erkeğin ömrü billah böbürlenmesine sebebiyet verecek hadise.***
"ah o dudakların
gelsin bulsun tatsın ve öpsün beni

ah o gözlerin
arasın beni izlesin peşime düşsün"

ilk ve son zamanlarda sık sık karşılaşılan bir durumdur. heyecanlanmamak gerekir. bir de kim kime ne helal eder ki. duygudur bu ruhtur; sadece iki beden değil.
(bkz: timsah gözyaşları)
eğer çiftler arasında sürekli tekrarlanan büyük bir sorun varsa, ayrılmaları gerekiyorsa, fakat birbirlerini yinede deliler gibi seviyorlarsa ve ayrılmadan önce belkide son kez birbirine dokunma, sarılma, tek vücut olma, o eşsiz tenin kokusunu son kez içine çekme fırsatı bulunuyorsa karşılıklı olarak dakikalarca yapılabilecek olaydır. O anın duygusallığını, ağırlığını, üzüntüsünü ve aptallığını sadece yaşayanlar bilir ve aklına geldikçe de ağlamaya devam eder.
sevisirken gözüne askerde sogan soyarken kacmasinin gelme ihtimalidir...
(ulan hasan cavus o soganlarin öcünü alacam)
ani bir kitlenme sonucu iki tarafında acıdan ağlaması gibi bir durum ortaya çıkabilir. * *
sevişirken ağlamanın;

-suçluluk duygusu
-sevinç
-haz
-korku
-acı
-eğlence/ fantezi

gibi sebepleri vardır. kimse kendini kandırmasın "bi koydum ağlattım hatunu" diyerekten. bu tamamen kişisel bir olaydır. kimi kadın orgazm sırasında ağlar, kimisi tek tek az önce yazdığım ve şimdi tekrar yazmaya üşendiğim diğer sebeplerden ağlayabilir. durumun vahametine göre tavır takınmakta fayda vardır. ama yine de, düşündüldüğünde insana tırsınç geliyor yahu.