ayrılma sebebi olabilir, benden söylemesi. hepimiz doyasıya saçmalıyoruz burada.
kısaca boku yemektir. ya da yeni bir hesap açarsın temiz tutarsın kolay yolu bu.
+Aşkım nickin ne?
-Iııı aşkım şey ya. hbbia.
(15 dk sonra)
+gerizekalı şapşal!
(bkz: risk budur)
sıçtığının resmidir.
-aşkım senin nickin ne?
+tövbeestağfurullah ne aşkı yaresulullah evlenmeden olmaz
(bkz: risk budur)
kendine güveni olanın yapabileceği durumdur.
(bkz: cık cık cık)
(bkz: yapmayın böyle şeyler)
(bkz: tecrübe konuşuyor dinleyin)
(bkz: hiç gerek yok)
(bkz: cidden)
sözlük günlük gibi bişey değildir.bazen içinden geldığını yazarsın, bazen tecrubelerini,bazen anıları bazen de kurguladıklarını...

şifrenizi verin arada o da yazsın.
-aşkım senin sözlükteki nickin ne?
-sanane yarraaam...
-hönk!?*!?*
-şey pardon... xooloo
-aşkım nereye?
-ayrılacaz zaten salla gitsin... heyoooooooo.
söylemek istenen ancak söylenemeyen şeyler varsa alternatif olarak denenebilir.
yaptığım en büyük hatalardan birisidir eve geldiğinde laptopu açık unutmuşum ve hem inci hemde uludağ sayfası açıktı ikisininde nickini öğrenmiş oldu bir çok kez başlıklar yüzünden tartıştık. en iyi yanı burdan alttan alttan laf sokabilmek derdini ortaya koyabilmektir.* *
kendisiyle ilgili okuyacak bir şey bulmuşsa, o kişiyi başka bir erkek sanarak kuruntulara başlar.

-zipcik ne demek istedin ki burda?
-e sensin tatlım o.
-hııı...
-e uzatma tamam işte. sensin. valla ki. * * *
eğer sözlükten tanışmıyorsanız, aleyhinize işleyecek sürecin başlangıcı.

ilişkiniz net olarak biter. yapmayın.

bence aynı şuna benziyor: sen sigara içmiyorsundur, tanıştığın insan sigara içiyordur. onunla sevgili olursun ve onu öyle kabul edersin. ama onunla sevgili olduktan sonra sigaraya başlamasını kabullenemezsin.

bir kere seni tanıyan bir insanın sözlükte yazdıklarına ulaşmasının ne manası var ki? yeri geldiği zaman, sevgilinin senin bütün fikirlerine ulaşabilmesi, onlardan haberdar olması gerekir. ama sözlükteki yazılarına erişmeye başladığında, bunlara zamansız bir şekilde ulaşır. o zaman da her şey yoldan çıkar. yapmayın.
pek çok başlığın açılma sebebidir.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım)
- aşkım seni sözlükte görmüşler?
+ ne sözlüğü ya?
- aşkım seni sözlükte görmüşler!!
+ kim yaa?
- sözlükteki nikin ne? söyle hadi.
+ sözlük ne ya?
- aşkım söylüyor musun? gideyim mi?
+ nereye ya?
gayet eğlencelidir. yazarın en sıkı takipçisinin, eşi olması kadar olmasa da çok keyiflidir.
bittiğinizin habercisidir.elinde bomba tutmak gibi bişidir bu.*
Kötü sonuçları göze alan tipik aşık tablosu. Ayrıca ekonomik yönden sıkıntı çeken fakat anlamlı bir hediye vermek isteyen yazarın yapacağı klişelerdendir.
inci sözlük nickini vermekten iyidir.
Ben bir gaflette bulunup sözlükte yazdigimi benim kiza soyledim.Günlerdir nickimim ne olduğunu sorup duruyor.Soylersem başıma neler geleceğini kestiremiyorum bir türlü.Ne yapsam ki be sözlük.
Yoktur onun sozluk hesabi.
Benim ne bok yedigimide asla merak etmicegi icin kafam rahat versemde acip okumaz ustune bi de artizlik yapar okucagimimi saniyosunda bilmemnede diye.
ayrılık sebebi olmuştu.
herhangi bir şekilde, hiçbir şart altında, hiçbir hesabımı, telefonumu, pcmi, cartımı curtumu kullandırmayı bırak, göstermeyi dahi sevmeyen biri olarak kesinlikle uygulamayacağım eylemdir.

zaten (bkz: yok ki)... sevgilim yani. "qüsel qıslar beqen eqle.!" *