bugün

neticede karısıyla yaptığı seksi anlatan mal erkek kadar mal değildir ve bekardır. aynı zamanda ciddi düşünmediği için ayrıntılarını arkadaş çevresine aktarmakda da bir sakınca görmüyor olması muhtemeldir.

- sütyeni çıkarıp attım, hacı..
+ ee anlat kanka.
- sütyenin yarısı boşmuş be ya..
+ hadi be..
- sonra elimi külodunun içine soktum.
+ külodu seksi miydi?
.
Sonra anlattigi kadinla evlendiginde ise hatiralar gözünde canlanir hep. artik herkes onun neler yaptigini biliyordur ve yüzlerine baktiginda hep o ifade canlanir gözünde.
aslında o işi yapmamış erkektir, belki dudağından öpmüştür ama geri kalan kısmı beynin fantazi bölümünde tamamlanmış olabilir.
sevgilisinin duyması halinde o seksi bir daha rüyasında görecek olan erkektir.
yakalandığı anda ülkeyi terketmesi gereken erkektir.
(bkz: bizim oranın adetleri meşhurdur cinayetleri)
çenesini tutamayan kalitesiz bir varlıktır.
Şerefsizin önde gidenidir.
ilk kez yapmış olan erkektir.

edit: niye kötülüyonuz olum ben de ilk yaptığımda herkese anlatmıştım.
bazı kızlar bizim gibilere dudak büker öylelerine de koşa koşa verir sonrada gelir orda burda serzenir vay adımı çıkardı cart curt.
ona vereceğine bana verseydin de sır gibi saklasaydım.*
UZAK DURULMASı gereken erkektir ki anlattıklarının bir çoğu da farazidir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
maldır, sex anılarının prim yapmak için kullanılacağını düşünen ergen erkektir.
hıyarlıktır.

bir örnek değil ama ; *

--spoiler--
http://www.swfcabin.com/swf-files/1296743538.swf
--spoiler--
anlatıldığı an gurur duyulurken, yıllar geçince utanç duyulacak eylemdir.
genellikle yapamadıklarını anlatan erkeklerin yapacağı iştir.
eğer anlatıyorsa ya o en iyi arkadaşların bulunduğu herkesin her şeyi bildiği ve anlattığı ordan sır çıkmayacağı bilinen bir ortamdadır yada o kız onun için sevgili değildir bu gibi durumlar yoksa malın önde gidenidir.
erkekliğini bu şekilde ispatlamaya çalışyordur.
erkeğin o...sudur tehlikelidir. temiz bir dayağı hakeder.
cinsel açıdan erkek olabilir ama adam değildir.
meşhur adada yalnız kalan türk erkeği ve cindy crawford fıkrasındaki karakterdir.
eğer bir adam sevgilisiyle yaptığı seksi herkese anlatıyorsa, cümlenin başında kullandığım adam kelimesi için affedin.
çocukluktur. seks yapınca adam olduğunu sanan abazaca bir eylemdir.
nutuk: büyüyün adam olun, seks iki kişi arasında olur. *
artık bu tür şeyler aşılmalı diye düşünüyorum. çok saçma gereksiz, anlam veremiyorum...
(bkz: farkettim baya bir isyan ettim)
sevgili var, sevgili var. * *
böle puşt gibi ibne gibi bir şeydir.
Biraz angarya birazda ortam moronu olan erkektir. Bunların birde yatakta karısıyla neler yaptğını anlatan ileri versiyonlarıda bulunmaktadır.
çeşitli amaçlarla gerçekleştirmiş olabilecek olan erkektir şöyle ki:

a-) en yakın arkadaşıyla paylaşıyor olabilir. bunu çok yadırgamam. netice de kadınlar da kesin bir kankasına bu tür şeyleri anlatıyordur. ben anlatmıyorum diyen kadın gelmesin inandıramaz beni!

b-) değer vermediği birisiyle yattığı için hava basmaya çalışıyor olabilir. sanki çok yüce bir şey yapmışmış gibi arkadaşlarına böbürlenerek anlatan erkektir. adam değildir. o kadın istemseydi sen o çavuşu tokatlardın yarraaam!!!

c-) sevgilisiyle yaptığı seksi hayalinde yapmış olabilir. etraf bol keseden "hacı bir girdim bir daha çıkmadım" diyen erkek müsvettesi mevcut. kendisi hem seskle hava atmaya çalışanhem de bunu olmayan bir seksle yapmaya çalışan biri olarak hem adam değildir hem de acınacak haldedir. az biraz kendiniz olun.

edit: imla