bugün

sevgilisinin çenesinden rahatsız olup anasının evine kaçan kızlardan çok daha merhametli olan ve olayı tatlıya bağlamak isteyen dekolte düşkünü kızdır.

evet geçen gün 7030. sevgilimle başbaşa balla harmanlanmış kaymaklı dolar ezmesi yiyorduk, ben onun ağzına o da benim ağzıma veriyordu, acayip eğleniyorduk. bir ara ben buna bir şeyler anlatmaya başladım, eskilerden bahsederek açtım konuyu, bende ki çene de çok azizim, bir konuştu mu 6 saat susmam. işte 2.saatin sonunda sevgilim yeter artık diyerek memesini gırtlağıma soktu, inanın oksijensizlikten boğuluyordum kardeşlerim, meme emmiklerken ölmek nasıl bir duygudur yahu acaba? neyse işte, sonra seviştik tabi, öbür memesini de ağzıma soktu, hep ağzıma meme sokuyorlar, nasıl kışkırtıcı bir ağızsa bende ki?!
kız gaydır. * *
(bkz: günü fantezilerle geçirmek)
(bkz: tamam tamam sustum)
(bkz: meme yüzünden boğularak ölmek)
sözlüğün bilgi kaynağı olduğunu unutan yazardan imzalı başlık.
(bkz: sözlüğü inciye çeviren yazarlar)
insanı geveze olmaya teşvik edecek, anlamsız bir harekettir.
(bkz: dostum meme demişsin ama emzik olmasın o)
çok ender rastlanan bir kadın türüdür.
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
(bkz: fuck you james)
(bkz: susturucu)
(bkz: inanmıyorum ama bi güç var)
külliyen yalandır. hiç bir kız sevgilisinin susmasını istemez kanımca. sonuçta ilişkide en sık görülen kavgaların ele başı, neden konuşmuyorsun hayatım diye dellenen hatundur.
- sus ve devam et! evet, işte böyle!
lan bunlar benim bile aklıma gelmiyor, nasıl sapıksın sen arkadaş diye tepki alabilir bunu söyleyenler. *
(bkz: emelcik ateş parçası) **
güzel bir durumdur.Konuşarak anlaşmaktansa böye anlaşmak daha iyi olacaktır.
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)*
çok konuşan kişinin kadın olduğu düşünülürse olay daha vahim bir hal alacaktır.
entry giren şahsın "ben onun ağzına, o da benim ağzıma veriyordu." gibi abuk sabuk gay bir cümle kurmasını sağlayandır.
oral hakkında ağzıma aldım,ağzıma verdi diyen ya kızdır ya da gay. nokta.
hangi memeden bahsediyorsun ?
(bkz: bujiler meme yapmış)
(bkz: bagsur olan götteki meme)
yaratıcı bi hikayeydi bence cok düsünmeden yazılamıcak bişey bu bravo tebriklerimle seviyesiz yazar.
hiç bir partiye oy vermeyecek olan kızdır.
zaten kendini ifşa etmiş çok gevezeyim diye, başladım mı susmak bilmem diye, çok laf yalansız olmazmış.
bir müddet sonra konuşamaz hale gelecek olan kızdır.