entry'ler (254)

her

izlediğim en iyi filmlerden biriydi. teknolojinin ilerlemesiyle geleceğimizi gözler önüne seriyo. bi ara ben bile sanal sisteme olan aşkına inanıp hüzünlenmiştim. oysa ne kadar saçma dimi.

sözlük yazarlarının akşam yemekleri

keşke sucuklu yumurta olsa denendir. çok canım çekti be sözlük

sözlük yazarlarının sevdiği şiirler

cemal süreya- aşk

sevilen şarkının vurucu cümlesi

sen de başını alıp gitme ne olur, ne olur tut ellerimi..

oğlak burcu erkeği

ilgisizliğiyle süründürür.

sözlük yazarlarının itirafları

4 ay öncesiydi, hayatımda ilk defa bi erkeği öpmek istedim...ama çok istedim..dayanamadım söyledim, kırdı kalbimi verdi elime.

kendi kendine reçete yazan ev hanımı anne

yılların deneyimine güvenerek hareket eden annelerdir.

sözlük yazarlarının bugün aldığı kararlar

çok fazla boş vaktim var. değerlendirmek için bi kursa falan başlıcam yoksa sıkıntıdan patlayabilirim.

yalnız yatmaktan korkmak

eve çıkmayı düşünen birisi olarak ciddi şekilde korktuğum. şu yaşımdayken bile evde hala annemi korktuğum için yanıma çağırdığımı bilirim.

kızların sadece yakışıklı erkeklerden hoşlanması

akıllı erkeklere aşık oldukları için yakışıklı erkekleden sadece hoşlanırlar.

eyeliner

sürerken başta zorlanılsada sonradan alışılıyo ve rahat sürülüyo. vazgeçilmezimdir aynı zamanda.

adını bilmeden sesini duymadan birine aşık olmak

aşık olmak değil merak etmektir.

insanı olgunlaştıran şeyler

kesinlikle yaş. insan büyüdükçe olgunlaşıyo, mantıklı kararlar alıyo, duruluyo.

sözlük yazarlarının tespitleri

bi insanı tanıyana kadar seversiniz, tanıdıktan sonra ayrılırsınız.

hoşlanılan kişiyle sadece telefonda mesajlaşmak

hoşlanılan kişinin buluşmaya yanaşmamasından kaynaklanmaktadır.

hoşlanılan erkeğe açılmama sebepleri

çocuklukta yaşanılmış trajik denemelerin bünyede etkisini bir kenara bırakırsak küçük bi özgüven eksikliği, hep bi önyargı, gereksiz yere karşı tarafı gözünde büyütme. şimdi sevgili olsak kesin ayrılırız düşüncesi. ama bu ayrılıktaki suçlu nedense hep karşı taraf. sınırlarınızın zorlanacağı düşüncesi de var tabii. daha ilişki başlamadan kafada kurulan entrikalar. hep kendinden daha güzeli olduğu düşüncesi. bende en sıkıntı olanıysa doğru insan olmadığını düşünmem.

tuvaletin deliğine düşürülen şeyler

Telefon. Allahtan tuvalet temizdi de çikarttim onu ordan. Sonra tamire yollamistim. O gun bugun telefonla tuvalete girmem.

75 beden sütyen giyen sevgili

'aşkım nerdeler' sorusunu akıllara getiren sevgili.

ben bu yazıyı kendime yazdım

belkide seni anlayacak o insana en muhtaç olduğun zamanlardasın. oysa şimdi o nerde kimle ne yapıyo hiç bilmiyosun ama sen sabret, bekle. elbet o seni bulacak ya da sen onu bulacaksın. zaten bulduğun zaman onun o olduğunu hemen anlayacaksın. şimdi kimseyle kendini oyalama boşuna, kimsenin kalbini kırma. belki her şey üzerine geliyo gibi düşünebilirsin ama bunlarda geçicek. eskisi gibi yanında sevdiğin insanlar olacak, değer verdiğin insanlar çoğalacak etrafında. yeter ki sabret, içini ferah tut, gülümse.

uğruna şiir yazılan kadınlar

uğruna şiir yazılacak kadar sevilmiş kadınlardır.