bugün

Sarhoştu diye şikayetçi olmamış.

Ben bu kadınları anlamıyorum. Öldükten sonra mı şikayetçi olacaksınız?

Azıcık güçlü olun be.
görsel

Konya'da, üniversite öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz (22), tartıştığı aynı üniversitede görevli araştırma görevlisi Mustafa Kafes'in (31), kendisini itmesi üzerine asansör boşluğuna düşerek, ağır yaralandı. 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, aynı üniversitenin Sağlım Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan arkadaşı Mustafa Kafes ile 25 Eylül günü, saat 02.00 sıralarında arkadaşları Yasemin i.'nin oturduğu binaya geldi.

ikili arasında Selçuklu ilçesi ihsaniye Mahallesi Kirmani Sokak'taki aparmanın giriş katında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Bu sırada araştırma görevlisi Kafes, genç kızı sürükledi. Dengesini kaybederek savrulan üniversiteli, o anda kapısı açılan asansörün boşluğuna düştü.

Tuğçe Ülkü Gürbüz, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık görevlileri tarafından düştüğü yerden çıkartılıp, Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı.

Gürbüz, ağır yaralı olarak getirildiği hastanede hemen ameliyata alındı.

'ALKOLLÜYDÜM'

Gözaltına alınan Mustafa Kafes ise polise verdiği ilk ifadesinde, neden tartıştıklarını hatırlamadığını ve alkollü olduğunu söyledi. Kafes, sevk edildiği adliyede nöbetçi mahkemece tutuklandı.

TUĞÇE UYUTULUYOR

Gürbüz'ün ameliyatını gerçekleştiren Alpaslan Eylen, ''Beynin çeşitli bölgelerinde kanamalar olduğunu gördük. Bunu cerrahi yolla boşalttık. Hasta ameliyata girmeden önce komadaydı, solunum yetmezliği vardı'' dedi. 

Konuya ilişkin video: https://www.ntv.com.tr/tu...%2CZIYoFWgku06bsU9y_TdLSQ

-------

Allah şifa versin.
Ölmü$ olsa burada duyar kasardik.

Ölmedi sevgilimdir döverde severde diyor.
insan nefis taşıyan bir varlıktır. Alkol iradeyi ortadan kaldırır. Oto kontrolü darmadağın eder. Pek çok içen kişi için: içerideki ne kadar çirkef ve cina-i ıstılaha ait duygu düşünce ve arzu varsa dışarı çıkartır. Bu yüzden içki bütün kötülüklerin anasıdır ve yasaklanmıştır.
okumuşlarda azılı azgın serseri haydut oluyor be şaşırmadık bunların allahı kitabı yoktur.
akıl ve ruh hastaları olurlar insanlar ne kadar çok okursa okusun.
Statü merakı ve amsalaklığın karışımı, ve sonuç...
sarhoşluk durumu bilinç altının kontrolü ele geçirmesi durumudur aslında, bir insan gerçek kimliğini ve gizlediği asıl kişiliğini sarhoş olma anında ortaya çıkartır zira bilinç etkisini kaybettiği ve kontrolü bilinç altı ele aldığı için kişinin gerçek kimliği de gün yüzüne çıkar.
sevgili kızım, sevgilin olacak insan bozuntusu, potansiyel katildir.

not: kızın şikayetçi olmasına gerek olmadan, savcılık müdahale edebilir, adamın potansiyeli var neticede.
not2: haberi daha dikkatli okuyunca, bunun alkol sarhoşluğu olduğuna dair şüphelerim oluştu. kesin çok ciddi uyuşturucu patlatmış bunlar...iki kişinin birden "alkollüydüm hatırlamıyorum" demesi için ciddi şekilde alkol tüketilmesi lazım, fotoğrafta o kadar da "sarhoş" görünmüyorlar. adli tıp kanda uyuşturucu ve başka maddeler arasın bence. Bunu ben düşünüyorsam savcılık da düşünmüştür di mi? kesin düşünmüştür *
O kadın bu kafayla fazla yaşamaz.
Güldüren olay. Madem şikayetçi olmuyor, kadının çektiği acıya da ben sevindim. Kim bilir hastanede acıdan ne inlemistir, ohh.
olayı konyalı olmaya ya da akademisyenliğe bağlayan malların da s..e sürülecek aklı yok. habere sinir olmaktan vazgeçip böyle yorum yazan mallara sarasım geliyor. nasıl olabiliyor arkadaş? nasıl bu kadar embesil olabiliyorsunuz...

insanların akademisyen ya da iyi statülü bir işe sahip olması onu adam mı yapıyor allasen? ya da doğup büyüdüğü şehir?
Maalesef bir deve-diken korelasyonuyla daha karşı karşıyayız.

Ben evlensinler diyorum.
Üniversite olmaktan çıkmış sirk'e dönmüş. Öğrenci akademisyen falan zıvanadan çıkmış evet.
Yarra.. Tadına varan eve gitmez. Gibi bir şey bu, salak mısınız hanımefendi?
hoca öğrenci ilişkilerinin durumunu sorgulayan bir vakadır.

asansör boşluğu nasıl orda duruyor kapı hep açık mı?
nasıl bir apartmandır o.

yazık olmuş kıza.
potansiyel katil akademisyendir. sevdiği kişiyi bile tereddüt etmeden öldürmeye çalışan birisinin, toplumda sıradan bir insana ne kötülükler edebileceği göz önüne alınırsa adamın nasıl bir canavar olduğu az buçuk ortaya çıkar.

kızın şikayetçi olmaması da farketmez, kamu davası açılmalı.