bugün

seviyorsam kıskanıyorsam koyarım aga.. ister maço deyin, ister öküz deyin ne derseniz deyin seveceğim kızın her bokuna karışırım.
Olması gerekendir. Bir kadın olarak erkeklerin arkadaş ayağına ne kadar yavşak yaratıklar kesildiğini görüyorum ve sahiden midem bulanıyor.

Terslesen fesat sen olursun onlar sadece 'arkadaşca' yanında olmak isterler. Neyse, ben de Sevgilimin karşı cinsle iş, okul dışı gorüsmesini istemem. Kadınlarında ne kadar orospu olduklarıni gördüm, duydum.
Haklı erkektir. Ayrıca başlıktaki çoğu kişinin de benimle aynı fikirde olmasına sevindim. Tabi ki bir kız ile bir erkek arkadaş olabilir. Ama buluşamaz. Dertleşemez. Ben hayatındaysam eğer sadece selam selam bu kadar. Sahiplenirim, severim, kıslanırım.
"aşkım o benim kardeşim gibi yhaa :S" diyen kızların itiraz ettiği başlık.
Muhtemelen kendisine kız arkadaş yasağı koyan kızın sevgilisi olan erkektir.
Askom sana değil çevreye güvenmiyorum lafinasığınır aslında olan kendine guvensizligidir.
Geri kafalıdır, Net. Aynı şekılde erkek arkadaşına kız arkadaş yasağı koyan kız da öyledir. Hani rahatsız edıcı bir insan vardır, atıyorum bu Ali olsun, Ali güvenilir biri değildir her kıza yazan bi tiptir sevgilisine Ali yasağı koyabilir ama şu zamanda karşı cinsle hiç konuşmayan, arkadaş olmayan bi insan olamaz bide al kafese koy istersen.
Boşa uğraşan ve ayrıca haddini aşan erkektir. Bir kızla sevgili olup onu istediği gibi değiştiremez. Zaten insanlar değişmez. Hele ki belli bir yaştan sonra.. Onun yerine tanışıp kendi yaşam tarzına uyuyorsa sevgililik aşamasına geçmelidir. Zira aklında varsa 100 kız arasında bırakın gider çift taraflı sevişir karşı taraf.

Kendi kendini kandıran daha büyümemiş erkektir.
olm bu nasıl bir mantık ya. yok kimse kimsenin malı değildir de bilmem ne de. saçmalamayın amk, ateşle barut yan yana duramaz. zaruri şeyler dışında bir arkadaş ne bileyim günün birinde göte gelince anlarsın anadan doğma olmayana güvenilemeyeceğini. adamı sikerler.
benim sevgilim başka bir erkek ile gidecek, bir mekanda karşılıklı oturacaklar falan. yemez arkadaşım.

görüşecekse ya gözümün önünde görüşecek, ya da görüşmeyecek. eski arkadaşları olabilir, saygı duyulması lazım ancak merhaba merhaba muhabbetinden öteye geçmemeli.

ha bağnaz mıyım? hayır. ha yobaz mıyım? hayır. sadece anneme yakıştıramadığımı sevgilime, hanımıma da yakıştıramam.
gavlatlık antivirus.
Ya güven sorunu yaşıyordur ya da angutça bir hakimiyet kurmak istiyordur.
Sen, hayırdır diye konunun irdelenmesi gerekir.
Gereksiz Ergen davranışı.
o herkesin beğendiği sahiplenici kıskanç erkek değildir. sevgilisine böyle yasaklar koyan bu tür erkekler genelde normal kız arkadaşlarıyla oldukça samimidirler. kendileriyle çelişirler.
Kadinlar bilincalti gibidir arkadaslar. Mantikli mantiksiz anlamli anlamsiz her turlu soz, ifade, cikarim bunlari yonetir yonlendirir. Bilince yapilan yonlendirmeler akil suzgecinden gecer, yapma dersin olcer bicer evet yapmadir o ve yapmaz. Bilincalti oyle calismaz. Yoldan cikarsa mantigi bile cignetir insana.

Kadinlara baska bir erkek icin hüeey hişş noluyö yea falan en ufak bir sinirlama direk o erkegi cazip hale getirir. Herif boyle bir rekabetin icine gorerse avantajli baslar. Ama buralar gizli kapakli safhalar. Fingirdemeye musait bunyelerse buralari ruhun bile duymadan huzur icinde atlatilir ehuem *

Biz erkekler genel olarak kadinlara cok kolay sahip oldugumuza inaniyoruz. Halbuki kadinin 30-40 tane erkek arasindan secip yanina koydugu herhangi birisin. Ufak tefek seylerle yetiniyorsun, cok buyuk seyler elde ettigini saniyorsun halbuki kadin onu keyifle yapiyor ama sana lutfetmis gibi pazarliyor.

Naparsin ne edersin bilmem ama bir kadini kapinda yatirmadan, sinirini dengesini ambele etmeden ona sahip oldum sanipta yelkenleri suya indirme. Sinir, yasak, dayak falan bunlar bu isin cozumu degil. O kizi kaparlar. Yapcak bi sey yok. Calisicaz kendimizi gelistiricez. Bak, kimi biri zor bulup elde tutarken kimi horoz gibi pesine takmis gezdiriyo tum kumesi ehue. Kardeees, sen o kizi seviyo amasjfkalakd.
Sen kimsin lan yalak diyip tekmeyi basacağım erkek çeşididir.
sevgilisine kız arkadaş yasağı koyan kız kadar haklı olan erkektir.

ilişkilerde her zaman empati yapmak gerek bence. Bana var sana yok zihniyeti yanlıştır.
özgüvensiz erkektir. ya da sevgilisine güvenmiyordur. başka alternatifi olamaz.
Koyan koymuş zaten bu neyin yasağı.
Haklı erkektir. ilişki iki kişiden oluşur. 3. tekil şahıslara gerek yok. Erkekte kızda sınırını bilecek. Her kim Bana karışamazsın muhabbeti yapıyorsa yol verin gitsin. Kankaları kucak açar ona.
anlamsız yasak. bin kere söyleseniz anlamazlıktan gelir. aranız bozulduğu ilk gün meriçi arar dışarıda takılır. sonunda ayrılık vuku bulduğunda gurursuz bir meriç kollarınızda inlediğini bildiği halde evlilik teklifi eder. mutlu olsunlar layığını bulmuştur.
kendine güvenmiyordur, net.

edit: ve evet yarası olanlar gocundu.
sevgili olmak diye bir kavram var bir de sevmek var. Bu anlamda birbirini sevenler için çok farklı bir dünya var.

Ortalama Türk insanı için sevgili olmak bir kimlik arayışı ve iktidar savaşı. Sidik yarışına devam gençler.
Kendisi kızlarla arkadaşlığını bitirecekse problem yoktur. Ayrıca kalbi ve zihni fesat olan erkektir.
gayet normal, olması gerekiği gibi olan erkektir. bunun hangi kısmını anlamıyorsunuz gerçekten şaşırıyorum. cinsel açlığın afrikasında yaşıyoruz bu bi gerçek. fırsatçı, eline imkan geçtiği taktirde yapacağından asla geri kalmayacak ama iyi çocuk, efendi çocuk rollerine bürünüp sevgilime sokulacak insanı ben yontarım arkadaş. senin ciğerini bilirim ben ciğerini.
bana kalırsa saçmalıktır. gitsin istediğiyle konuşsun, yapası olan her türlü yapar zaten. senin kısıtlamaların buna engel olamaz. mesela hiç hoşlanmadığım bir kız vardır ve sahiden hoş davranışlarda bulunmuyordur. o zaman dönüp ya ben şu kızdan hoşlanmıyorum, onunla çok da samimi olmasan olmaz mı? tarzında bir soru yöneltirim. zaten halden anlıyorsa dediğimi yapacaktır. aynı şekilde o da bana gelip böyle söylese ben de yapmam gerekeni bilirim. ama bunun dışında da konuştuğum insanlara karışma hakkı olamaz. kaç yıllık arkadaşımla arama neden mesafe koymak zorunda kalayım ki? zaten arkadaşım. ötesi olmamış, neyi zorluyorsun?