bugün

nasıl baktığına bağlıdır. He yicek gibi bakıyorsa sevgilisine yazıktır. Yetinemeyen erkektir. (bkz: Sevgilin de bir gün başkalarına bakar evlat)
"diyetteyiz diye menüye de mi bakmayacağız" mantığıyla hareket eden erkektir.
(bkz: faul olacak diye adama girmeyecek miyiz)**
kızı sevmiyordur abazan kalmamak için elinde tutuyordur.. kıza aşıksa yine yapıyorsa hastadır arıza adamdır ha kızlar buna bayılır o ayrı.
doğası gereği olması gereken erkektir.

otobüste engelli koltuğu boş ve ortalıkta engelli yoksa oturmayacak mıyız arkadaşım.
yolda sürekli bana bakan kız topluluğudur. sevgilisinin elinden tutarak yolda yürürken sevgilisi birşeyler söylüyordur kızın gözleri kafasıyla beraber dönerek beni izler ve sevgilisi sözünü bitirdiğinde hiçbirşey olmamış gibi yolda yürümeye devam eder.
çaktırmadan bakıyorsa gebersin. göstere göstere bakıyorsa dayak yiyecektir.
genellikle tiksinti uyandıran bir harekettir. bi tane neyine yetmiyor şeklkinde soru cümleleriyle karşılaşması kaçınılmazdır. ayrıca; baktım gol atmak lazım, çıktım kaleden, koştum forvete şeklinde cevap bulması muhtemel olan olaydır *
Yaradılışı üzere her gün artan spermlerini dağıtma iç güdüsündedir. sağlıklı güzel kadınlarla çifleşmek ister. biz buyuz efenim !
baktığı kıza doğru tekme basılıp gönderilesidir, net.
yazdığıyla kalacak erkektir. malum, sevgilisinin bildiğini ayrıldıktan sonra herkes bilecek, hatta belkı yazdığı kızlarda, sonrasında da tek başına olduğu yerde kalacaktır.

bir de bu tarz erkekler bu yazdıkları kızlar için genelde "arkadaşım" sıfatını kullanırlar ve ayıptır. "arkadaşım" sıfatını da kirletirler.
(bkz: maymun iştahlı)
(bkz: şıpsevdi)
ilişkiyi kafada bitiren erkektir.
hala sevgilisi varsa mübahtır, yoksa sevgiliye aferindir, kendisi ise hayvandır.
ınsallah sevgılısı de aynısını ona yapsındır.
serefsizdir.
Karaktersizdir.
Orospu çocuğudur.
ya nasip demiştir.
Çok doğal erkektir gerçek erkektir. Yanında Angelina Jolie olsa önünden geçen Hande Yener'e kesintisiz bakabilir. Candır öle erkek her ortama lazımdır.
Sevgilisinin yerine kızdıgım erkektir. Hatta bakmakla da kalmaz, tam bir embesildir.

Bana ne bilmiyorum ama çok geriliyorum, sinirlerım bozuluyor.
Her erkektir. Sevgilisi oldugu halde baska erkeklere de butun kizlar bakar. Zaten bunda yanlis bir sey de yoktur.
kuş olsam gider kafasına sçarım. * *
erkek denmemesi gerekir bence.
sevgilisi olduğu halde başka kızlarla ilişki yaşayan erkek konumuna gelmediği sürece sorun olmaması gereken erkektir.. güzel bir kıza sadece erkek değil kızlar da bakıyorlar.. güzellik var, bakılası, sonuçta..