entry'ler (78)

kız öğrenci ile erkek öğrenci aynı evde kalamaz

"bu ülkede dört (4) gelinden biri çocuk.

tecavüze uğrayanların yarısı çocuk...

bunların hiç birisi öğrenci evlerinde olmadı...

ama;

öğrenci evleri ahlaksız... "

sibeeel

Uyan Türkiyem isimli program için çarpıcı bir konuk olmuş iyi uykular Türkiyem

sibeeel

Beyaz TV'de Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk olan Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin, Başbakan Erdoğan'ın başlattığı 'kızlı erkekli' öğrenci evleri tartışmasına destek verdiğini belirterek, "Türkiye'ye israil'deki Yahudi şeriatı gelmesini istiyorum" dedi.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: metallica dinleyip kendini metalci sanmak (2)) (bkz: türk toplumunun en büyük problemi (3))

kadına el kaldırmaktan korkan ezik erkek

kadına el kaldırmayı bir marifet sanan ezik yazar

volkan konak ın bdp çıkışı

gözümdeki tüm saygınlığı an itibariyle bitmiştir.

türkiye deki en kötü üniversiteler

recep tayyip erdoğan üniversitesi.

mustafa bozkurt

o ses Türkiye birincisi hak etmiştir.

ulu roman

gözleri doldu sigarayı yaktı,bir nefes içine çekti masadan ayağa kaktı, albırta doğru yürüdü albırt büyük bir şaşkınlıkla olanları anlamaya çalışıyordu katerina kendinde değildi, albırt neyin var olanları anlat diyor ancak katerina susuyordu birden albırta sarıldı dudaklarından öptü ve elini uzattı beni buradan götür her şeyi burada yaşananları unutmak istiyorum dedi

fight club tarzı film önerileri

(bkz: dövüş kulübü)

emine erdoğan ın mağaza kapatması

(bkz: görgüsüz)

esra erol da evlen benimle

Esra Erol artık iyiden iyiye canlı yayındaki özgüvenini tavan yaptırdı. Programın tamamını hiç izleyemedim çok şükür lakin bügüne kadar netten parça parça izlediklerim içinde en iyi kötüler arasına girebilecek bir şaka olmuş. Bu ne laann napıyonuz demiyor mu o koskoca tv de bu insanlara birisi acaba?Cem yılmaz, bu programların '' tapu kadastro programı olarak değiştirilmesini istiyor ki çok ama çok haklı.

beykan şimşek

Beykan'dan fair play dersi,http://skorer.milliyet.co...detay/1666219/default.htm

fenerbahçe

2013 sezonunun en kötüsü.

dolmuşçuyu dolmuşun dolu olduğuna inandırmak

doluluk oranı asla yoktur yoldaki bütün yolcuları almak isterler dolmuşun dolu olduğuna asla inanmazlar ne kadar para kazanacaklar onun derdindeler millet ezilmiş umurlarında olmaz.

sevilmeyen insan tipleri

her konuya atlayan, her şeyin en iyisini ben bilirim edasında dolaşan, laf taşıyan tipler.

fiyatlarını bilmediğin malları satmak

benimde başıma çok gelmiştir özellik ile eski küçük ev aletlerinde hiç sorulmaz bir köşede bekler hiç sorulmayan ürün bir anda bunun fiyatı ne kadar o an sallarsın fiyatı beğenip almaya karar verildiğinde ürünün maliyete bakıp zararına verilen urun ise o anki yüz ifadesi kıvırma tekniği pek işe yaramaz tabi aksi durumlar da olabiliyor yüksek fiyat.

facebook kullanmayan insan

kafa rahatlığı.

şişman kızların dar giyinme telaşı

görüntü kirliliği.

yazarların cevabını vermekte zorlandığı sorular

neden bu kadar inatcısın?