bugün

(bkz: kac saattir sozlukteyiz bir kere mini etek demedik) * * *
bacak göstermenin teşhir edici olmadığını bilemeyen, anlayamayan, algılayamayan erkektir. bir kız mini etek giyer dolaşır ve insanlar ona ne kadar hoş diye bakar, hatta bazen onun için bile bakmaz. çünkü kız kendini göstermeye çalışan, insanların dikkatini çekmeye çalışan hareketler yapmaz. kendini teşhir etmez. mini eteğini giyer, usturuplu oturur, frikik vermez. dikkat çekicem diye orasını burasını açmaz. ama eğer ki erkek arkadaşının aklına bacak gördüğü anda seks geliyorsa kızın da yapabileceği bir şey yok. ne de olsa kişi kendinden bilir işi.
bir adet mini etek giymiş kız.
bir adet o güzel bacakları takip eden abaza.

sonuç: zın zın zın gözleri dönmüş sapık.

(bkz: başka işin yok mu senin)
(bkz: bsg)

bu tarz insanlardan dolayıdır ki kendine öz güveni olan kızlarımız genellemeler içine itilerek özgürlüklerini tam anlamı ile yaşıyamamaktadır.
sevgilisi bir gün sokak ortasında tecavüz edilip, öldürürlürse, birinci dereceden suçlu olabilecek erkek. tabii ölen sevgilisinden sonraki suçlu olacaktır. he tecavüz edip öldüren mi? amaaan, ona sıra mı gelir? unutur gideriz. di mi?

eee, bu ülkede böyle. (bkz: münevver karabulut)
Bir bayanı makyajlı,dekolteli,dar pantolonlu(hatları göstermek) veya mini etekli beğenip, ondan hoşlanıp sonra çıkmaya başladığında -'o bayanı'- senin onu aynen 'o' hayat tarzıyla beğenmene rağmen sadece senle vakit geçiriyor diye değiştirmeye/kısıtlamaya çalışma çabası olmayan erkektir.Kadınları sahiplenilebilen bir varlık olarak görmeyen bilinçtir.Kadın-erkek eşitliğini benimsemiş ve kadınların hak ve özgürlüklerine saygı duyan kişidir.
bir deyim karmaşası taşıyan cümledir:

(bkz: midesi geniş olmak)

(bkz: soru işareti)

(bkz: mezhebi geniş olmak)

(bkz: üç nokta)
(bkz: sevgilisi yemek yiyen erkek)
herkesi kendi gibi zanneden sapık beyinleri yarattığı diretmelere kıçıyla gülen ve sevgilisinin giyimine bu denli karışmayan hatta özel hayatına tacizlerde bulunmayan erkektir. bu bağnaz beyinlere öyle küfürler ediyorum ki ahlakıma şaşıyorum yazmakta istiyorum ama silinmesi kesin olduğu için yazmayıp ayrı ayrı hepinizin kulaklarını çınlatacak, sağır edecek küfürleri sıralıyorum. her mini etek giyeni orospu sevgilisini gavat her içki içeni alkolik sanan hatta tecavüzcüye dönüştüğüne inananlara acıyorum.

edit= suç ne o eteği yapanda ne giyende ne çok güzel deyip teşfik edendedir; suç ağlarını alamadığınız terörden daha tehlikeli olan örümcekli kafalarda.

edit= heeeeeyyyy mini eteği sex objesi olarak gören hastalıklı zihniyet olimpiyat oyunlarında sırıkla atlayanları görüp masturbasyon mu yapıyorsunuz??????????
mini etek aratınca 121 tane başlık çıkıyor gerçi ama hadi aradığını bulamadı bu arkadaş açtı yeni bir başlık, yazalım madem.
geçen 19 mayıstı galiba, bir akp'li yönetici, kızların gösteri giysileri çok erotik demişti. sözlükte bu müthiş savunulmuştu.
o zaman ben ve bir kaç yazar şöyle demişti, iyi de sen gösteriyi mi izlemeye geldin kızları incelemeye mi?
şimdi bundan rahatsız olan adam ne düşünüyor? erkekler kıza bakacak. bunu nereden biliyorsun, demek ki sen de ne zaman bacak görsen hemen odaklanıveriyorsun.
şimdi iki konuyu birleştireceğim.
o zaman bunları belirtince, bir kaç kişi, bunlar da modern işte, bacak görüyorular tahrik olmuyorlar sanki yalancılar gibi şeyler demiş. insanların bacak ile tahrik olmayacağını asla anlayamamış, böyle bir şeyi kabul edememişti.
çok üzgünüm arkadaşım, ama şu bulunduğumun ortamda kimse bacağa kilitlenip de tahrik olmaz.

ha bu arada midesi genişten kastı anlamadım ama şişman anlamında heralde. tanım yapalım o zaman; bir kaç kilo fazlası olan erkektir.
midesi geniş olduğundan dolayı bir oturuşta
5 iskender
2 litre ayran
yiyebilir öyle geniş midesi vardır.
Sevgilisi de bu kadar çok yiyorsa mini etek giymesi bir süre sonra olanaksızlaşır.

başlıkta bu erkek midesi geniş olarak tanımlanıyordu, eskiden.
midesi genişlikle alakası olmayan bir durumdur. belki sevgilisini bu tip kıyafetlerle görmek adamı hoşnut ediyordur, kim bilir. bakınız vermek gerekirse:
(bkz: bi siktir git çay koy)
(bkz: sevgilisinin giyimine karışan örümcek kafalı erkek)
hayretle takip ettiğim başlık.

bakalım sonu nereye varacak.

(bkz: vay aman vay neler dönmüş serhat ya)
(bkz: mini etek giydiği için abazanlara malzeme olmak)
(bkz: senin suçun yok hayatım)
(bkz: mal geldiler mal gidiyolar)
hiç de evrensel düşünmeyen birisinin açtığı bir başlık. şimdi rus kızlar mini etek giyse yanlarındakilere midesi geniş mi dicez hayır demicez.
sevgilisi mini etek giyiyor diye, midesi buruşmuş abazalar tarafından hazmedilemeyen erkek. adam gitmiş bulmuş kendisine göre hatunu, takmış koluna gezdiriyor... hem mini etek de yakışıyor? mini eteği giymese, askılı bluzuna laf edeceksin; askılıyı giymese arkasından ''vay beaaa, hatundaki mala bak. kottan taşıyor diyeceksin''. ulan höküz! bu memlekette hatun kısmı sizin fetişist duygularınız yüzünden çıkmayacak mı sokağa?

ayrıca ''burası türkiye arkadaş, nasıl gezilmesi gerektiğini bileceksin'' ayaklarına yatıp, mini etekliye şuna-buna laf atmayı yavşamayı marifet eyleyenler; demek ki türkiye'deki her türlü yavşaklığın, puştluğun, götverenliğin arkasında kale gibi durduklarının mesajını vermektedirler. bir başkadır benim memleketim...
bi türlü sevgili yapamayan (mini etekli falan olmasına gerek yok) abazanların nefret ettiği erkek.
sevgilisini et parçası olarak görmeyen, özgüven sahibi erkektir.
hiç allayıp pullamaya, kıvırmaya gerek yok bilader. zira dünya'nın her ülkesinde mini etek giyen kızı gördüğünde zihnen masturbasyon yapmaya başlayan erkek bolca mevcut.

bu durumdan gocunmayan erkek görünümlü varlık ise;
(bkz: godoş)

edit: gördüğü her kız hakkında fanteziden fanteziye koşan yazarların, bu ve benzeri başlıklar altında "belki bize de ekmek çıkar" şeklinde hastalıklı bi düşünceyle bayan yazarlara hoş görünme amaçlı "medeni" yavşamalarını görmek ne denli eğlenceli bi bilseniz..

ama seni bilen biliyor be yiğidim.
erkek bile denemez buna. kılıbıktır olsa olsa..
kendine, yataktaki performansına sonuna kadar güvenen, kısaca her yönden özgüven sahibi erkektir. olgundur. "kılıbık olmamalıyım" diyen denyolar gibi değildir.

ne yapacağını iyi bilir.
kendine, yataktaki performansına, 47cm'lik ufaklığına sapına kadar güvenen erkektir.
sevdiği hakkında fantezi kurulmasından rahatsız olacak denyolar! gibi değildir.

not: bu ne lan?

hayır bariz sırıtıyor senin niyetin adamım!?
"kadın benim için 250 gramdan ibarettir" diyecek kadar da güven kendine..

(bkz: do you sex)

edit: kadın diyince aklına yatak gelen, medeniyet kisvesine bürünmüş özü abazalar eleştirilmiştir. ve bu şahıslar denyo değildir!
karısının türbanı açılınca en az 5 erkeğin o anda boşalacağını sanan erkekten daha yüksek iqya sahip erkektir.
bedenin kaşar olmasına değil, ruhun kaşar olmamasına dikkat eden erkek davranışı. *
iLERi VERSiYONU iÇiN :
(bkz: SEVGiLiSi ÜNiVERSiTEYE GiDEN MiDESi GENiŞ ERKEK)