bugün

alınmaz. racona ters. evet.
kesinlikle almam.

ayrica 50 kurus icin domalacak fakirlerle isim olmaz.
gayet alınır. 50 kuruş daha koyar su alırım. içsin susar. evet.
Ben kazanıyorum o parayı 1 kuruşta düşse alırım. Onun bunun üzerinden geçinenler anlamaz. Bir soru.
kesinlikle alırım. parayı hor gören zengin bir puşt değilim çünkü.
o an elim dolu olduğu için sevgilime aldırmışlığım bile vardır.

--spoiler--
erkeğim
--spoiler--
sevgilim yanımda olmasa da almıyorum ben. valla bak. geçen tam da 50 kuruş gördüm yerde almadım.
Alirim ondan mi cekinicem! 50krs 50 krstur ogrenciyiz sonucta.
Alınmaz mı tabi alınır doğal olun o kadar da cool olmaya gerek yok.
sevgili yanında diye değil, o yokken nasıl davranıyorsan öyle davranmalısın. sevgilin istiyor diye yaşanan her şey, o yokken de hükümsüzdür. bu yüzden diyorum ki, nasılsan öyle görün...
Yanında doğal davranamadığım kişi sevgilim olamaz ki yere -miktarı önemli değil- para düşerse hemen üstüne atlarım.
10 krş bile alırım amk.
niye ne mahsuru var ? sevgili bunu görünce "ayyyy yere düşen 50 kuruşu alıyooor bide benle konuşma taaam mı ?" mı diyecek? öyle bir zihin yapısı olan bir insanla benim zaten işim olmaz.
alırım arkadaş. 50 kuruş eksik kalınca 50 lira 100 lira bozdurmak da var. bu açıdan bakmak lazım. hayatında 25 kuruş kazanmayan tiplerin 50 kuruş için atıp tutmasını da kınıyorum evet.
ihtiyacın varsa o paraya eğilip alırsın bi zahmet, kasılmana gerek yok. yeri geliyor beş kuruşa ihtiyacın oluyor bulamıyorsun. Hayat işte.
Alırım tabi. Niye almayayım ki onu anlamadım.
sevgilinin adına koyayım varsın benim helalinden kazandığım elli kuruşa bir şey olmasın diyerek cevapladığım sözlük anketidir. hayat emek vermekten ibaret, emeğine sahip çıkmayan sevgilisine/sevgisine hiç çıkmaz.
Yemediğinin için bozulan mandalinanın, eskitmeden bir kenara attığın gömleğin, diş fırçalarken kapatmadığın suyun ve tabiki her kuruş paranın bizim milli servetimiz olduğunu, itibarsızlaştırmanım vatan hainliği olduğunu bilmeyen bir insanla işim olmaz.

Salakça bir soru.
Tabii ki alınır yani param var diye de yere düşen parayı almayıp havalı mı görüneyim yani.
alırım. çünkü 50 kuruş zaten sizden düşer düşse düşse. sevgiliniz fakir olduğunuzu biliyordur yani zengin biri 50 kuruş taşır mı amk. dikkat edin cümleye yerde bulursanız alır mısınız dememiş sevgilinizin yanında düşse demiş başlığı açan kimse. swf. ikisi çok farklı şeyler.
10 kuruş düşse de alırım. Bir ürün alacaksın ve paran 10 kuruş eksik çıktı, o alacağın ürünü sana verirler mi? Hayır. Demek ki neymiş, 10 kuruş da zaman zaman kıymetli olabiliyormuş.

Adamı hasta etmeyin lan.
sevgili alıp cebine atmazsa sorun yok.
geçende a101 de kasiyer pişkin pişkin 5 kuruş yok deyince,

tamam, ben içerde dolaşıyorum, eline geçince haber ver deyince,

kasanın içindeki çekmecenin altına bakıp.. aa varmış deyip bana verdi..

ne ...öt oldu herif ama..

baktım ki, 1 kuruş üstü almam lazım, kredi kartımdan çektiririm..

elalemi ben mi zengin edecem yahu !?
yerde gördüğüm tüm paraları alırım, çünkü yerde alınmayan ve kaybolan paraların ekonomiye büyük zararı var.
Alırım. O da alır. Zaten ben ondan onun yanında o 50 kuruşu alamayacak kadar çekiniyorsam hiç olmasın daha iyi.