1. 1.
  sevilen kişinin dünyaya gelme sebebi. oda sevilir, sevilmesede "miş" gibi yapılır.
  8 -1 ... pilotmont
 2. 2.
  sık rastlanan bir kaç çeşidi şunlardır.

  okul çıkışı kızını almaya gelen tip

  telefonda fırça atan tip.

  her gördüğünde sorgulayan tip.
  3 ... pilotmont
 3. 3.
  sevgiliyken çok sevilen evlendikten sonra çekilmeyen kadın. *
  5 ... juansebastianveron
 4. 4.
  iliski saglam temeller uzerine kurulmus ve gelisme egiliminde ise belli bir sure sonra tanisilmasi gereken insanlardan biri.
  3 ... prince
 5. 5.
  ilişkinin ciddiyetine göre tanışılması gereken kişi. tanışma hadisesi de bi hayli kasıcı olsa gerek.
  3 ... dokuzhanim
 6. 6.
  imkanlar el veriyorsa tanışılmaması şiddetle tavsiye edilen kişi.
  2 ... cigarettes after sex
 7. 7.
  sevgili kişisiyle gelecek planları yapılıyorsa eğer annesiyle de anlaşabilmek iyi olur,fakat bazı istisnai durumlar ve niyet bu yumuşak ortamı sağlayamayabilir. O zaman kaçabilmek için bahaneler üretilir,tüketilir.
  Fakat eğer niyet sağlamsa ve kişi kendine de,sevgisine de,sevgiliyi mutlu edebileceğine güveniyorsa o zaman tanışmaktan çekinmeyeceği kadındır. Başta sizi beğenmeyeceğini,küçümseyeceğini,sevgilinize sizi eleştireceğini düşünerek gerilirsiniz. Fakat karşılıklı yıldızlarınız barışırsa dünya tatlısı bir kadın olarak görünür gözünüze. * Aynı zamanda sevgilinizin çocukluğuna,ilk gençliğine ve de gizli kalmış bazı huylarına dair bilgi alabileceğiniz kadındır. Ayrıldığınızda sevgiliniz dışında onu da özlemeniz mümkündür. *
  2 ... nimue
 8. 8.
  ilişki gelecek vaad ediyorsa kesinlikle gözüne girmeniz gereken sahsiyettir, kayın valideniz olacaktır dikkat edilmesi gerekmektedir. *
  1 -1 ... şenlik
 9. 9.
  süper kaynana diye tabir edilebilecek kişidir. Sürekli nedenleri vardır. Karşısındaki kişiler damat ya da gelin olmak üzere sürekli ona karşı "bir yakalarsam.." tarzında sevgi düşünceleriyle doludur. Bu insan kendi halinde kalamaz birçok insanın hayatına sahip olmak ister.
  -1 ... larumi
 10. 10.
  potansiyel kaynana adayıdır.
  -1 ... bairam hoshtempo