aldatan aldatır kimseye haber vermeyi düşünmeden diye düşünülür.
Günün acizi ödülü için sahneye alıyoruz..
aldat tabi canım, günlük orospu çocuğu kontenjanını doldurmak lazım.
Önce türkçe öğren sonra aldatırsın.
Sevgilisini aldatacakmış mış sen anca kendini aldatırsın.
Beavo gerizekalı. Seni önemsese zaten aldatmazdı. Çok da silkinde olmaycak eylem. Sadece kendini düşürücü
(bkz: yollu bu yollu)
bu nasıl başlık nasıl entry? kişisel konularda başlık açmak da tanımda tanım hariç her haltı yapmak da yasak değil mi ayol?

onun dışında başlığa katılıyorum.
Sözlükten 5-6 erkek bir olup gang bang yapabilirsin.

Bence daha etkili olur. *
anemon balıkları vardır, tek dişlilerdir bundan mütevellit zehirli yosunlardan etkilenmezler, dişileri de tektir, dişi ölünce erkek dişiye dönüşür.

yaşadığın zihin karmaşası bana bu durumu anımsattı.

anemon balıkları kadar basit bir organizma olabilir misin?

bunu buraya yazarak ruhen aldattın yahut aldatmaya hazırsın, şimdi bedeninde gerçekleşecek bu eylem.

neyi istediğini şekillendiren birey zaten dilediği şeyi arzular, arzuladığı şeyi istemez. yani bilinç işi bu, kadınsılığa aç toplumlarda bunu alenen belirtmek, risktir aslına bakarsanız.

anlamı ile değil, bedeni ile yaşayan her birey böyle basit düşünebilir. libido yükselir ve evet bu açlık sonucu ne olursa olsun libidal etkinlikler ile bastırılmalıdır. sahip olduğun kompleksler ve öz güven eksikliği gereği bunu kesinlikle yapmalısın. anthony hopkins gibi gözlerini kırpmadan oyna ve karşındakini illüzyon altına al.

hem düşünsene, bu iğrenç saplantı, şehvi duygularla cazibe odağın yaptığın eylem sayesinde baktığın her ayna sana nice aldanan ifade sunacak.

bizi insan yapan, hayvanlardan ayıran bir/iki erdemimiz kaldı, bırakınız da onları yaşayalım.

medikal açıklama bölümüne ise girmek istemiyorum.

dağınık da bir yazı oldu farkındayım.

majör hatalar yapan insanların, kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayın.

misal, o'na benden daha iyisini hak ediyorsun deyip, makul redleriniz eşliğinde uzaklaşın.
(bkz: sözlükte sosyal deney kokusu var)
Ne demek geceleri dışarı çıkan biri değilim yollu değilim. Dışarı çıkan yollu mu oluyor. Kezban mısın?
Sevgilim surekli trip atiyor surekli evlilik falan diyor kafami şişirdi.kafa dagitmak için bir gunlugune kaçamak yapmak istiyorum.kacamağa gidecegim ama yayan gidilmez,otobusler de ölüm bu sicakta. Bende araba yok o yuzden Sevgilimin arabasini bir bahaneyle almam lazim ama kıza simdi ne yalan soyliyeyim ben ? Tekirdaga bir arkadasimla gorusmeye gidecegim desem ( oteki manita tekirdagda) iki saat sorguya çeker.

Taktik verin de arabayi alayim ? Bari bir işe yarasin surekli kafami utuluyor ben de acisini cikartayim.

Edit: hatta para da isteyeyim ben kizdan. Bana ne kardesim beni sıkbogaz etmeseydi.evlenmeyecez mi dedik sanki ?
aldatma, 31 çek , aynı şey.
araba kirala, ailen yada uzak akrabaların bulunduğun şehir dışındaysa yanlarına gideceğim de. aldatmak pahalı iştir onda bari pintilik yapmayın amk.
hem aldatacak hem bunun için kadının arabasını kullanacak hem bunun için tavsiye isteyen insan cümlesi.

Aklın yoksa hiç bulaşma patlarsın Hem karaktersiz hem salak olursun aynı anda. Bari kadından nemalanma. Azıcık saygınız olsun hayatınızdaki insana.
ya sen zaten aldatılmışsan?
Eline şans vermeye karar vermiş erkek beyanı.
Revenge girl sen misin? Bu tıp baslikları bir tek o açardı şüphelenmeye başladım.