bugün

entry'ler (60)

dünyanın en berbat duygusu

bu da olmadı :/

küfür

amını astarını sikeyim ya hayat.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

mutluyum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

mutluyum.

karımı aldatıyorum ve bence gayet normal

"ben bir gerizekalıyım ve insanların bunu bilmesi beni rahatsız etmiyor."
-gold tab gibson

niçin intihar etmiyorsunuz

hayat güzel olm, hayat ölmek için çok kısa.

uçak süren 20 lik kız

sizi etkileyen şey kız değil, keşke öyle bir deneyimi ben de tadabilsem duygusuysa, güzel insansınız.

asla değişmeyecek fikirleriniz

beni insanlıktan çıkaracak üç kırmızı çizgim var.
kadına karşı ne olursa olsun şiddet uygulamak, aldatmak, taciz & tecavüz etmek.
keza aynı şeyler çocuklar için de geçerli.
bir hayvana zarar vermek.

gerizekalılar için not: kırmızı çizgim demek, bunlar benim için kesinlikle ve kesinlikle, ne durumda olursa olsun yapılmaması gereken, yapıldığı durumda beni insanlıktan çıkarabilecek ve her türlü eylemi yapmama sebep olacak şeyler.

kadınların daha kolay iş bulabilmesi

Belki bu kadınlardan biri anneniz ya da kız kardeşinizdir, dikkat edin kelimelerinize.

15 temmuz şişirilmiş bir balondur

15 temmuz tabii ki sıradan bir darbe girişimiydi, ama amaç zaten darbe yapıp hükümeti düşürmek değildi, amaç bu yolla türkiye'yi epey bir istikrarsız ve insan hayatı adına tehlikeli göstermek ve bu kelimeyi kullanmaktan artık nefret eder oldum ama dış güçlerin türkiye üzerine müdahale edebilmesine olanak sağlayacak bir ortam kazandırmaktı.

sigaraya her gün 12 lira veren insan

vegan olduğumu duyunca "peki proteinini nasıl karşılıyorsun? zararlıymış." gibi safsatalar söyleyip akabinde mcdonald's ta ne idüğü belirsiz olan hamburgerini gömünce protein ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşıladığını düşünen akabinde 12 liraya aldığı sigarayı yakan kekolardan biridir.

penis ucunu ovarak mastürbasyon

hüsnü bugün bize bir şey daha öğretti, teşekkür ediyoruz.

(bkz: bu da benim sikim hüsnü)

cumartesi akşamı evinde oturup çekirdek yiyen kişi

çekirdek değil de, leblebi yiyorum olmaz mı? hem de soya kaplı olanından, club - bar gezip alkol almaktan daha çok zevk alıyorum bunu yaparak, yanına bir iki hoşuma giden video, dizi, ya da film...

servis atamamak

canın sağolsun, atarsın elbet bir gün, bunun için mi üzüleceğiz sarcınt?

gurbetçi sözlük kızları

sözlük kızlarını bilmem ama bugüne kadar tanıştığım (belki bir elin parmaklarını geçmez ama), Almanya'da doğup büyümüş bütün Türk kızları gerçekten çok iyi niyetli, çok iyi kalpli, yardımsever insanlardı, umarım hepsi öyledir.

göğüsleri büyük kızların libidosunun yüksek olması

argümanını destekleyen savların nerede, be ayı?

sevgilinin bütün gün mesaj atmaması

seven, değer veren erkek için endişe vericidir? yoksa kıskançlık mıdır? belki sevgiline güvenmemezlik? biraz kişisel alan? bilemiyorum.

sen kimseyi sevemezsin

severim, çokta güzel severim, o kadar güzel sevdiğim için de hep kaybettim.

değer vermek

çok değer verirsin, çok seversin, mutsuz olmasını istemezsin, hep ilgilenirsin ama içten içe hayatının merkezine başkasını koyunca ananın sikildiğini de biliyorsundur, bu sefer olmaz dersin, lan bu farklıdır lan dersin, sonra ne der biliyor musun?

"nefes aldırmıyorsun, ben senin bilmemkaç yıllık eşin miyim? olmuyor."

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

bir şeye erişmesi kolay olunca, o şey aynı oranda bok olabiliyor.