bugün

pek de etkilenilmemesi gereken olay. zira 14 şubat ile 15 şubat'ın bir farkı yoktur
Kimi için klasik kimi için içme sebebi kimi içinse umursanmayacak durumdur.
yalnız olmak güzeldir. ne zaman yalnız olduğunun hiç bir önemi yoktur.
rutinim evvelallah.
alsında yalnız olmak değildir mesele kendini birine ait veya sahip hissedememektir.
yılın kalan 364* gününde yalnız olmak ne kadar etkilerse insanı, o kadar etkiler.
mabel matiz ' den söylese o ben söyleyemem dinleyerk geçirmektir. en azından benim planım bu.
Manyağın biriyle olmaktan iyidir veya manyak olan sizseniz ex-partnerinizin kurtardığının resmidir.
hiç ağlanılası sızlanılası bir durum değildir. insan sevdiğiyle her an mutlu olmak için çıkar 14 şubatla sınırlıysa bu mutluluk ters giden bir şey var demektir.
kafaya takılmasına gerek yoktur.
Taksim meydanina cikip 'forever alone' diye bagirmak icin can atmaktir.
yılın diğer günlerinde yalnız olmak veya olmamak dışında bir farklı yoktur.
Iyi haber: paraniz cebinizde kalacak o parayla gidin yiyip, icip, eglenin yalniz oldugunuzu unutun.

Kotu haber: yalnizsiniz, sap gibisiniz. Isi cool havasina vursanizda bu gercegi degistirmeyecek.
tüm hayatınız boyunca sevgililer gününde yalnız olmuşsanız artık pek umursamayacağınız durum ayrıca koca bir yılın tüm günleri yalnız olmak var o daha kötü işte.
normalde de yalnız olmana rağmen o gün gözüne daha çok batan durumdur. yatağa yalnız girmektir. ne hediye alacağım diye düşünmemektir. dünyadaki tüm sevgililere ifrit olmaktır.
Garipsemeyeceğim ya da kendimi öyle avuttuğum durum.
önemsiz bir durumdur. lakin sevgililer günü üzerinde konuşulan tüm konuları sevgilisi olmayan kişiler yapmaktadır. tamam umursamıyorsunuz da bu günle ilgili en çok siz yorum yapıyorsunuz. bırakın eğlensin gençler. isteyen o güne anlam yükler istemeyen yüklemez.

not: sapım *
her sene ocak sonu, şubat başı gibi başlayan artık bayan muhabbet. yalnızsan mis gibi otur evinde, değilsen çık sevgilinle gez. büyütülecek ne var bir türlü anlamadım gitti.
Sanslıyız, sevgılımıze hedıye almak ıcın kullanacagımız parayla kendımıze yenı bır ayakkabı alabılırız, veya bır parfum yada bır etek.
Etrafta mutluluk içinde cıvıldaşarak gezinen çiftleri görüp, kendi halime üzülmemek için 14 şubat'a özel hazırladığım gizli sığınağa saklanırım. 14 şubatta yalnız olmak budur ve bunu bir tek ben yapmıyorum, bun da biliyorum.
her dört kişiden üçünün içinde bulunduğu durumdur.
kızlar için içler acısı, erkekler için oldukça karlıdır.
sevgililer gününde yalnız olsan fark etmez. yeter ki; anneler gününde yalnız olma.
(bkz: kader)
abartilicak kadar buyuk olmayan durumdur. 14 subatta illaki sevisilir diye bisey yok. tamam prezervatif ve dogum kontrol ilaclari satisi tavan yapiyor. Ancak moral bozulucak bi durum yoktur. gereksiz masrafa girilmemeside ayri bir avuntu olabilir.
(okan bayülgen'e göre) şanslı olmaktır. ve haklıdır!

--spoiler--
sevgililer gününün en şanslı kişileri sevgilisi olmayanlardır.
--spoiler--

kaynak: http://tr.wikiquote.org/wiki/Okan_Bay%C3%BClgen