Her yeni ilişki yeni bir insanı baştan sona tanıma ve kendini baştan sona tanıtma işlemidir. Uğraşamam üşengeç insanım ben.
hormonlarının esiri değildir.
(bkz: Öğrenilmiş çaresizlik).
Neden cabalayayim ki. Çok saçma bir durum bence. Sevgili olayı iki kişinin birbirine cikarsiz bağlanmasıdır sahte sevgililik yersiz oluyor. Bu işler yavaş yavaş ve zaman ister.
çabalaması zaten mantıksızdır çünkü bu sevgililik denen olay tamamen raslantısal olarak gerçekleşir. kendini zorla başka birine sevdiremeyeceğin için ekstra bir çabaya gerek yoktur.

olursa olur, olmazsa olmaz. kısaca durum bu. Üzülmemek gerek, doğa kanunları ne de olsa.
Benimdir. Seni de herkes reddetse sen de çabalamazsın yani.
Kostur kostur gerek duymuyorum artik. Surekli yeni birine kendini anlat dur. Basa sar.

Not: iyi dans eder yemek yaparim swh.
Ya çok yakışıklıdır, çabalamasina gerek kalmıyordur ya zengindir ya da.. gerisi yok.

Çirkin erkekler daha çok abazan oluyor, çirkinlikten öldüğü için bir kıza yazmama durumu olamaz yani.
dertsiz başına dert almak istemeyen erkektir. ne yaptın , ne ettin, kimdi o, niye geç açtın gibi saçma sapan, sırf sevgiliyiz diye sorulan sorulara maruz kalmak istemiyordur. bu bir dayatma gibi geliyor bana artık. hani bak, mutlu olmak için bu evreleri yaşamak zorundasın gibi. halbuki alakası yok.
Egoludur. Yakışıklı olduğunu düşünür. Nasılsa kızlar geliyordur.
Su katıyon kum katıyon bok katıyon sevgili oluyo. Boktan o iş uğraşmaya değmez.
yakışıklıyım ondan dicem eksiliyceksiniz şaka şaka çirkinim.
Bir gün sözlükten bir ablamız bu konuda bana bir öğüt vermişti. Sevgili bulamama konusunda yakınırken, belkide aramaktan vazgeçmelisin demişti. O ablaya sesleniyorum bu nasihatini çok beyendim ve teşekkürler.
Bir insana cok değer verip, onun için çabalamak sizi o insandan uzaklastirir.

O yüzden rastlantilara birakmak gerekir bu işi.
Malzeme sıkıntısı çekiyordur.
çekiyordur.
hem kendisine saygı duyan hem de pragmatik erkektir.

bir de sevgili bulmak için çabaladığı halde mevcut cinsiyet ayrımcısı kültürü eleştiren hemcinslerine "sen meriçsin seks yapabilmek için kadınlara yağ çekiyorsun" diyenler var. esas buna dikkat çekmek lazım.
hamburger fiyatlarını bilen erkektir.
hayatı siktir etmiştir.
Cool olduğu için ilgi çeken erkektir. Çabalamasına gerek kalmaz. ilgimi çekti bile.
benimdir.
Cool, yakışıklı, mükemmel bir erkek profilim yok. Ha looser, ezik, çirkinde değilim. Sadece egom müsaade etmiyor. Kimse egomdan üstün değil ben bile.
lise yıllarında çabalamıştır, bakmıştır, yararını görememiştir, bırakmıştır.
Efendim buyrun.
Üşengeç olabilir. Kadınlar belli şeyler istiyor. Bunların bir kısmı doğuştan sahip olunan , bir kısmı da sonradan kazanılan özellikler.

Doğuştan gelenleri kenara koysak da sonradan kazanılan özellikler için çaba göstermeyen erkek armut piş ağzıma düş istiyor ama öyle bir dünya yok.
beyniyle düşünüyordur evet.