bugün

kaşar bildiğin kaşar.
erkeklerin bulunduğu ortamda iş yeri olan ve her türlü durumlarını bilen biri olarak gaza gelmeyen kadınlardır..kendine güvenli ve ağır..
-sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. hissettin mi?
-hassttir..
feminist.
vitrin mankeni olabilirler pekala.
(bkz: mert içgören ablaları)
söylenen sevgi sözleri yüzyıllardır söylenen kalıp sözlerse etkilenmemeleri doğal olan kızlardır. ben kız olsam ben de etkilenmezdim şahsen. söyleyen adama da bağlı tabi...
ayran budalası olmayan hatunlardır. süzme yoğurt kıvamında haydari olmaya hazırdırlar.
etkilemek için söylendiğini anlayan akilli kizlardır. * * *
(bkz: iktidarsız erkek)
hep aynı motto lardan sıkılmıs akıllı insan evladıdır.
klasik sevgi sözleriyse, ve fazla arabeskse, evet etkilenmemesi doğaldır.
tas * kalpli hatunlardır.
gerçekci hatunlardır.
kendisini seven bir erkeğin sevgi sözlerinden etkilenmiyorsa terk edilesi hatundur. ama karşısındaki er kişi bu sözleri sadece cinselliğe ulaşabilmek için söylüyorsa ve kızda bunu anladıysa görüldüğü yerde tebrik edilmelidir.
yürekten gelen söz ile sadece ağızdan çıkan sözler arasındaki farkı bilen, böylesi sözlere karnı tok olan, kendisine güveni olan kızlardır.
duymaktan artık bıkmış hatun modelidir.
erkeği tanımış hatun modelidir.zira bunlar hangi sözün içten söylendiğini anlar ve bilhassa çapkınların kanında dolaşan alyuvar sayılarını bilmektedirler.
elinden birçok erkek geçmiş ve artık yeter demiş hatundur.
gerçeğe benzeyen yalan söyleyene ''zamansız öten guguk kuşu'' diyen kişilerdir.
Kalıplaşmış cümleleri duymaktan sıkılmış,sözlerin değil hissettirdiklerinin önemini anlamış zeki kadınlardır.
söylediğim lafları elektrik direğine söylesem beni öpebilen fakat karşımdakine söylediğimde elektrik direğinden farksız olan hatun.
akıllıdır, bir erkeğin onu etkilemek için söylediği saçma sapan sözlere kanmayan kızlardır..
kimin söylediğinin farkında olan hatun kişilerdir. etkilenip sonra da bir şey hissetmesen suşlusun, etkilenmesen hepten suçlusun..tümden yazık olan hatun kişilerdir.
artık herkesin birbirine sevgi sözcükleri söylediğini bilen , hangisinin dürüst ve içten, hangisinin sahte olduğunu ayırt edemediği içinde, söylenen sözlerden çok sevgiyi karşı tarafın yaptıklarında arayan kız modelidir.