bugün

evet efendim.
tanım: birbirini seven iki insanın ayrılmalarının türlü türlü nedenleridir.

hiç anlamamışımdır şu durumu. severek ayrılanlar. arkadaş madem seviyordu bunlar birbirlerini neden ayrıldılar? biz onların aşklarını destanlaştırmak, hüngür hüngür ağlamak zorunda mıyız? niye ayrılıyorsunuz ey sevenler? hayır usul buysa bende ayrılayım. sevgi kolay bulunan bir şey midir ki, onu bulduktan sonra elinizin tersiyle itiyorsunuz? çok yakında kuracağımız bir tim ile severek ayrılanların ayrılık nedenlerini araştıracağız ve kamuoyunu aydınlatacağız. gözüm üzerinizde ey sevenler. bak tansiyonum düştü şimdi.
sevişerek ayrılmayı gerektirir.
(bkz: babam öğrendi iş bitti)
en yakın arkadaşının sevgilini sevmesi olan durumdur iki kızda kötü olur dayanamaz o yüzden kız ayrılır.Ama hem kız hem erkek birbirini çok sever ayrılmak zorundadırlar.
not: galiba eski sevgilim gelip bu entry'i eksilemiş başka bi neden göremiyorum eksilenicek.
(bkz: aile bakısı)
her şey sebep olabiliyor, kültür farklılığı, aile yapısı... ne olacağı belli olmuyor ki. çok sevmek her zaman yeterli olmuyor.
(bkz: 10 cm penisle yapılabilecekler)
en çok üzülünmesi gereken ayrılık nedenidir. aşkın yaşamasını istemez, mecbur kalırsınız aşkı öldürmeye. lakin daha önce o aşk bitmesin hep yaşasın diye çırpınıp dururdunuz. sizden değerliydi aşkınız. sevdiğiniz gitse de sevginiz kalacaktı. o da olmadı. içinizdeki cellat, içinizdeki deliyi öldürdü, şeytan yanaşmadan aşka, kötülüğü karıştırmadan saflığa.
araya aşılması aşırı güç bir uzaklığın girmesi,maddesel.
eften püften ise şahsım adına tükürmek istiyorum böyle sevgiye!
(bkz: kafa yapısındaki farklılıklar)
hersey olabilir, ayrilmak isteyene bahane.. pardon neden cok..
(bkz: balco bally)
Başlık parası.
anasının orospu, babasının pezevenk, kardeşinin piç, dayısının dalyarak, yengesinin sürtük, halasının şıllık vb. olmasıdır. ailenin işin içine girmesi, devlerin aşkını bile bitirebilir. evlilikte, parazittir aileler. biten bütün evlilikler eşlerin ailelerinin canları sıkıldığında "biri bizi parmaklasın" sevdasıyla evliliğe karışması sebebiyle biter. ekonomik sorunlar, şiddetli geçimsizlik, saygının bitmesi vs. değildir asla. aklıma geldi sinirlendim. darılmaca yok!
ilişkinin başlarında taraflardan birinin diğerini aldatması olabilir. aldatan bireyin itiraf etmesi yada aldatılanın bir yerden duyması sonucu olur.
Aldatılmak.
Severek ayrılmak aslında o kadar saçma ve anlamsız bir sözdür ki. Her zaman ilişki içerisindeki taraflar menfaatlerini ele alırlar. Seven insanları sadece ölüm ayırır. Menfaatlerini seven insanlara da severek ayrıldım demek düşer.
bu nedenlerin arasında töre de var sanırım.
uzaktaysa senden ve onun umurunda değilsen eğer ailen de olmaz dediyse bir kere, seve seve ayrılırsın.
olmayan nedenlerdir çünkü severek ayrılmak diye bir şey yoktur. karşısındakini, karşısındakinin kendisini sevdiği gibi seviyorsa insan, vazgeçemez! ayrılamaz, her şeyi göze alır da kopamaz. koparsa eğer; ya sevdiğini zannediyordur ya da daha iyisini bulacağını düşünerek uzak mesafeyi bahane ederek ayrılmak istiyordur.
(bkz: aşırı kıskançlık)
sürekli denizde geçecek bir ömre ortak olarak sizi beklemek istememesidir. Ancak bu da sevmediğine işaret eder. Harbi sevse her şeye katlanır aga diyenler muhtemelen hakkıdır.
nadir de olsa çevre ve aile baskısıdır.
mallıklarına doymasınlar.
ulan ikiniz de seviyorsunuz işte daha ötesi var mı? hayatta önünüze kim geçebilir ki?
iki kişi birbirini seviyorsa geriye kalan herşey teferruattan öteye gidemez, gitmemelidir.