bugün

sevdanın son vuruşu!
her daim ilgi odağı olmayı başarabilen seksi kadın.

http://imagetwist.com/kjg...im_goster.php_2_.jpg.html
bu kadının gerçekte erkek olma ihtimali var mı? ben şüpheleniyorum biraz.
hakkında yazılanlar doğruysa recep tayyip erdoğan'ın gazabıyla tanışacak olan hatun.
üstten bakıldığında ayakları, yandan bakıldığındaysa yanındaki insanı göstermeyecek göğüslere sahip bir kadındır.
hande ataizi gibi birine 'ne dedin sen' cümlesinden hemen sonra şaak!! diye tokat patlatmasıyla bilinen ne üdüğü belirsiz kişilik.
bi kadının ne kadar çirkin ve paçoz olabileceğine kanıttır.
bir dönem tv de mümkün mertebe götünü göstermişliği vardır.
caps ver lan piç demeden
http://www.youtube.com/watch?v=iilC4gKLHco
bayadır piyasalarda yok,akıbeti merak konusudur.
90'larda silikon memeleri pırtlamış sanatçı idi. sonra hande ataizi'ni tokatladı.

böyle bir abladır.
gençliğin gözünde osbirlikten ablalığa terfi etmiştir.
Allah inşallah gerçekten ıslah etmiştir.
Hande ataiziye dayak atan kadin.
dindar olmus. Bu da mi mucize degil?
"ben bunca yil zina yapmisim" gibi bir aciklamasi olan kadin. devir degisti, o da degisti. simdi evde oturup nakis isliyor herhalde !

gazete vatandan alintidir:

Bundan sonraki yaşamını muhafazakar bir insan olarak geçirmeye karar verdiğini belirten Sevda Demirel, Allah'a olan sevgisini anlatırken canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Demirel kendisini eleştirenler, "ben Allah'a yöneldim" size ne diyerek bir anda ağlamaya başladı.
bi ara ayıpçı videosu düştüydü nete. ben izlemedim tabi. izleyenlerden dinledim. evet.
şakirt'in günahı maklube görene kadardır.

- eski bir sudan atasözü.
popülerliğini geri kazanmak için her dönem insanı olanlar arasına katılmış kişidir.
Şakirt pipisi de, gördüğü pipiler arasında yerini almıştır. Şanslı şakirtimizin cennete gideceğine olan inancı ise sabitliğini sürdürmektedir.
işsiz kalınca akp'ye yaranarak kendine yol bulmaya çalışan kadın.

geçin bu ayakları, yok dine yöneldim filan. yazıklar olsun ruhunu satanlara.
dini kullandığını herkes biliyor, rezil oluyor, konuştukça batıyor, hala aynı şeyleri sözylüyor.
yazık la buna...
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
(bkz: hadi ateistler dunu da açıklayın)
bu aralar reklam kokan hareketlerin bir numaralı oyuncusu.
kıyametin kopmasına 5 kala imana gelmiş kişidir. umarız bu tavrini 21 aralik 13.15'den sonra da devam ettirir. amin
hande ataizini uzun yıllardan sonra affettiğini söylemiştir. hatta geçenlerde bir alışveriş merkezinde hande ataizini görüp tam özür dileyecekken hande ataizi kendisinden kaçtığı için üzülmüş.