1. 1.
  o.c. dizisinin sevimli karakteri. çok şirin bir herif olmakla birlikte pek çok kez yarmıştır izleyiciyi.
  ... koko
 2. 2.
  karizmatik. öncelikle ryan karakterinin seçiminde aday olmuştur. fakat o rol için uygun olmadığı düşünülerek baştan reddedilmiştir.seth karakterine uygun görüldüğü için bu rolde kendine yer bulmuştur. seth rolu ile sempatik dogal esprileriyle herkesi etkilemeyi başarmıştır.
  1 -1 ... kacak kelebek
 3. 3.
  (bkz: adam brody)
  ... norma
 4. 4.
  ryan dan sonra en kıl olduğum dayıdır kendisi, ulan zaten para bok, sandy gibi harbi delikalı, dünyalar iyisi bir baban, kirsten gibi bir anan var* yetmiyomu lan bunlar, birde summerı kapakladığın, hayalleri yıktığın. hayır, kızı hoş tutsa enişte diyelim bağrımıza basalım ama ona varsa yoksa playstation, texas, zagor. birde captain oats deyi bir oyuncağı var attan bozma paso onla dertleşir, adam değil pezevenk.. can dostu ryan var bu ibişin, neyse çok doluyum ağzımı bozucam..

  (bkz: bir günde bir sezonu bitirmeye kasmak)
  6 -1 ... lazy pigeon
 5. 5.
  ilk bölümlerinde gayet ezik,asosyal,ayriyeten bezik bi karakter segilerken şu anki bölümlerde özgüveni yerine gelmiş bir insan olarak karişımızda.Adam brody nin de hakkını vermek gerek.Hayat verdiği seth cohenin konuşmasıyla,yürüyüşüyle,kıyafetleriyle gerçekten de oc nin izlenmesinde büyük bir payı var.
  (bkz: geleceğin tom hanksi) ***
  5 ... tazefasulle
 6. 6.
  dayanabilsem the oc yi izleme sebebim olacak.bu kadar sevimli olmasının sebebi ryan ın katlanılamaz olması da olabilir.
  ... mayisbocegi
 7. 7.
  yüzündeki aptal ifadenin her sahnede vuku bulduğunu gördüğüm kişi.
  1 ... viva la fidel
 8. 8.
  (bkz: erkek dediğin)
  ... hefeweizen
 9. 9.
  gulmekten karniniza agrilar sokabilicek kadar guzel mimikleri ve nokta esprileri vardir bu mukemmel otesi the oc karakterinin. surundurur resmen..
  1 ... sorrow
 10. 10.
  espiri yeteneği ile hatunları tavlayan,oyuncak atıyla dertleşen enteresan the o.c karakteri.
  1 ... cordyceps