bugün

(bkz: uludag sozluk e bir daha gelinse alinacak nickler) *
(bkz: seri arti oy veren melegi merak etmek) *
o kişi hakediyorsa eğer Allahına kadar yapılacak olan eylemdir. anlayan anlamıştır.
(bkz: bot)
melek değil seri eksi oy veren ibnenin ayarındaki yazardır. okumadan bakmadan ne veriyosun seri artı oy.
imam- tanışalım mı?
melek- verdim artını, geç.
imam- eyvallah.
galatasaraylı olan melektir.
artı oy veren iyi, eksi oy veren kötü teorisinin 2 önemli tezinden biri.
seri halde oy verirken melek olunması, seri halde eksi oy verirken ibne olunması sorunsalı.
(bkz: yok böyle bişey) *
bir nevi ilham perisidir. başlık, bakınız ayırt etmeden dalar gider entrylere. yazara da bol bol şukela alacak yeni entryler yazmak düşer.

(bkz: tribünlere oynamak)*
son günlerde, eski entryleri bile seri olarak oylayan melektir. ziyaretlerini sıklaştırmıştır. günde iki, hatta üç kez sürpriz yapmaktadır. *
bu kişinin bir üst versiyonu
seri halde artı oy verip, mesajla teşekkür eden nicole kidman 'dır.
seri halde artı oy isteyen ibnedir.
çok dakik bir melektir. dakika sektirmez. düzenli olarak artılara basar. teşekkür edilesi, sevilesi insandır.
seri eksi oy veren ibneye garezi olan melek .
begendigi yazarlara seri artı oy veren melek, begenmediklerine seri eksi oy veren ipnenin ta kendisidir.
i.nedir, dönmedir. oyları karıştırmış seri şekilde arti oy verendir. i.nedir, bana hiç uğramamıştır. ühühühüh*
şizofrendir. bazen seri artı, bazen seri eksi! anlamadım biladel ben seni. yoksa benim entrylerimde mi kapışıyorsun seoviyle?
(bkz: dün en çok oylama yapanlar)
seri abazan yazarlar tarafından yalakalık yapılan kızlardır.
en sevilesi insandır.
seri eksi oy veren ibne (seovi) den daha az popüler kisidir; cünkü hakkinda seovi*´den daha az seyler yazilmistir...

edit: seovi burayada el atti...
iYi GÜNÜNDE OLAN YAZARDIR.
kısmen de olsa benim de böyle bir meleğim var. tüm milliyetçi girilerimden sonra anında artı oy geliyor. (bkz: milliyetçi melek)