bugün

efenim an itibariyle 23. yılımı tamamladığım ve emekli olmayı hiç mi hiç düşünmediğim şu meşakatli öğrencilik mesleğimde karşılaştığım onca hocamsı arasında teşbihte hata olmaksızın kabak gibi sırıtan, ve bana dahi 'vay .mına koyayım, böyleleri de varmış' dedirten küçücük, minicik, içi dolu fıçıcık hocamız.
Severiz kendisini netekim, haddimiz olmayaraktan takdir bile ederiz gerekirse! Ama bir de o cümle arasına sıkıştırdığın yabancı kelimeler yok mu be hocam, inan hiç necessary değil!! Yani gere(n)k yok hocam! Bir de ezberci değilim, ezber istemem diyorsun ama bazen gene de şaşıyor terazinin kefesi! Velhasıl-ı kelam, gerek ders anlatışın, gerek yerinde geyiklerin, her ders sonu anlattığın case(!)lerin, hassas empati yeteneğinle birleşince, iyi ki senin öğrencin olmuşum diyorum kendime!
işbu satırlarda da sandviç tekniğini kullanarak bugünlere boşa gelmediğimizi kanıtlıyor ve sana teşekkürü bir borç bilerek huzurlarınızdan ayrılıyoruz!
pozitif enerji yayan marmara üniversitesi hocası.
(bkz: serdar hoca bize de uğra) *
Marmara Üniversitesi hocasıdır. Lakin kendisiyle tanışmam nedendir ki okulda olmayıp seneler sonra katıldığım bir eğitim programında olmuştur. Dersi ilginç kılma becerisi ve pazarlamayı bir bilim olarak bize sunma yeteneği ile takdire değer bir hocamızdır.
finaline girilecek hoca. projeyi yaptık hocam, geliyoruz gümbür gümbür.