bugün

Padişah ve dansöz şarkılarını sen nasıl yaptın oğlum lan…

Gerçekten popun zirvesi bu şarkılar.
dün konserine gittiğim iyi bir sanatçı. şarkıları çok güzel ancak sarışınları kötü mü görüyor acaba?
görsel
29 ekim'de bizim oraya konsere gelecek şarkıcı abim. konserine gelmeyi çok isrerdim biz o gün yazlığa gidecekmişiz. nasipse inşallah başka bir zaman buluşma dileğiyle.
29 Ekim'de bizim oradaki milli egemenlik parkı'nda konseri varmış. hepiniz gelebilirsiniz. çıkı çıkı gelin.
Aklıma hep kızın göbeğinden zeytin yediği klip gelir.kral Tv'de sayısız kez dönerdi.
Türk pop müziğine en çok emek veren zat.
müzik namına sanatsal değeri olan herhangi bir şey üretmeyen bir kimse.
annesi sarışın eş sevmiyormuş ancak eski eşi sarışındı ancak kariyer anlamında bayıldığım şarkıcı.
bitmeyen borç yapmışlar. kumarda tüm hayatını ipotek ettirdi sanırım.

manken gibi karı da gitti aq.
An itibariyle bütün şarkılarını bitirdiğim şarkıcı.
hayatı boyunca yanlış ata oynamış insanlardan.
Yüzü japonlara bayağı benzemektedir. Türk pop müziğinin en başarılı şarkıcılarından biridir. Buralara yaz günü kar yağıyor canım.
https://www.youtube.com/watch?v=BOIjUn3n5tw
son zamanlarda Zakkum çiçekleri adlı parçasını çokça dinlediğim şarkıcı.
görsel
var biraz dengesizlik ama sarkilari cok guzeldir.
görsel
Şarkıları çok güzel olan ancak bana hem mutsuz ama hem de kibirli gelen bir şarkıcıdır kendisi. Hele bir videosu var nasıl sinirlenmiş. Videonun adı da işte Serdar Ortaç buymuş. Hayvan yardımlarını kötü görmüş.
japon ve korelilere benzer, çirkindir.
artık o bile kendine acır bir hale geldi. günü geldiğinde bunun sonu intihar olacak.
kumar konusunda ibretlik bir kimsedir. eskisi kadar genç de değil.

nasıl çalışacak, nasıl bitirecek. allah yardım etsin, uzak tutsun.
50 m dolar kumar borcu varmış..
Serdar adlı arkadaşımıza maçta orta yapmasını isterken "Serdar orta aç!" diye onu kastederek hatırladığımız sanatçı.
Yeni tanışılan hatun kişiyle arabada giderken dinlenmelik hepsi birbirine benzeyen şarkılar icra eden müzisyen. Bu alandaki veliahtı Soner sarıkabadayı’dır.
istanbul fm de DJ’lik yaparken güzel albümler çıkarmaya başlayan pop müziğinin gerçek kralı ve ülkenin en büyük kumarbazı.