bugün

serdar ortaç ve clubber gençliğinin "aşk", "ayrılık", "başka tenlerde eski sevgiliyi arama" gibi temalar üzerine kafa yordukları ve "hayat ne garip vapurlar filan" felsefesi üzerine kurulu kulüptür. *
serdar ortaç gibi şarkı sözü yazmaya hevesli gençlerin kulübü.
(bkz: senin askina uyeyim)
(bkz: Sebebini senle gece gezenlere aç bir sor)
topu topu 118 atom var kac tane madde yapilabilir ki?
topu topu 29 harf var, kac kelime turetilebilir ki?
topu topu bir dna var, bu organlar nerden cikti ki?

gibi son derece sorgulayici, bilimsel ve nihilist bir felsefi akimdir. nietzschenin tahtini sarsmasi muhtemel bir yaklasim.
serdar ortaç düşünce bir tekme atacak insanların kulübüdür. ne mübarek insanlar onlar. *
Tarkan'ın düşünce kulübünden sonra açılan bir kulüp.

"Ağlamadan ayrılık olmaz,hatıralar uslu durmaz"
ahmet kaya'nın ödül aldığı olaylı gecede, serdar ortaç'ın sahnede yaptığı şarkıda gizli manifesto ile kurulmuş kulüptür.
(bkz: uyan kafamı)*
serdar ortaç düşünce harekete geçmek isteyenlerin kulübü olup, tarafımdan fahri başkanlığı yürütülmektedir. amaç, yakışıklı(!) sanatçımızı(!) düştüğü zaman yumurta topukluyla ezmektir.
serdar ortaç askerden kaçabilmek için gerekli kıvırma yöntemlerini düşünme kulubü olarak adlarını değiştirmeleri gereken gece kulubü, pardon yani düşünce kulübü
jötem ille de jötem konulu konferanslar ile dünyaya açılacak kulüptür.
kesinlikle kurulmasında geç kalınmış kulüptür o şarkı sözleri bir tek kişinin yorumlayamayacağı kadar karmaşıktır çünkü,bi gün anlayarak dinlemeye çalıştım dehşete düştüm hiç bi anlamı yok sözlerin, arkadaşımda serdar da anlam aranmaz dostum dedi ve sigarasından bi fırt çekti işte o an anlam aramaktan vazgeçtim sadece dinledim ve kafa salladım,

şimdi yeni bir kulüb kuruluyor ve umutlarım yine canlandı...
sloganı "topu topu bir beynin var ne kadar düşünebilirsin ki" olması gereken klüptür.
üye olabilmek için özel yapım pezevenk tipi ray ban gözlük ile düşük bel kot giyilmesi, saçların en az beş ayrı bölgeye bölünüp 8 ayrı yöne taranması ve esmer göbeğinden üzüm yenilmesi gereken kulüptür.
"kafamı yormam sonuna bakmam ben adam olmam" gibi son derece entellektüel(!) çağrışımlara sahip şarkı sözlerine sahip kulüptür hatta.
"yaşım özneden büyük ama seni adım adım sayıp seviyorum" gibi nasıl bir ruh halinde iken çıkarttığı belli olmayan cümlelere derin saygı duyanların bulunduğu oluşum.
aynı düşünceyi tekrarlamaya dayanan tedavilerin uygulandığı kulüp.

- çekik gözlü değilim onlar büyük gözlü
madem beyinsizim o halde gidip üye oluyim denilesi grubtur. Üye olanlar için tabi.*
dünyanın düşünce üret(e)meyen tek düşünce topluluğu.
(bkz: gençler düşünmeye mi geldik eller havaya)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar