bugün

suanda atv de yaptigi aciklamayla calik grubu ve hukumet tarafindan anayasa mahkemesi`nin son verdigi tartismayi degerlendirmeye calisan ilk bakista gozlerinin gormedigi izlenimi veren bilim adami...keske az daha paraya kiysaydiniz da ya da unlu olmak isteyen bir anayasa profesoru bulsaydiniz da ora gecseydi...
tarafli sorulara tarafli yanitlar veren zat i muhterem...
dün katıldığı 32. gün programında akp hükümetine boylu boyuna ayar vermiş, görme özürlü hukukçu ve öğretim üyesidir.
13 yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu görme yetisini kaybetmiş olan istanbul bilgi üniversitesi öğretim üyesi. yaşadığı zorluklara rağmen çok başarılı olması takdir edilesi. ayrıca, müthiş bir hafızaya da sahip olduğunu söylemek mümkün. ders anlatırken çok akıcı bir dil kullanıyor. azmi ve hırsı bakımından da örnek alınası bir kişi.
habertürk'te katıldığı canlı yayın açık oturumunda kendisine sorulan soruları düzgün türkçesiyle o kadar güzel cevaplamıştır ki bir hukuk profesörü nasıl olmalı ve halkı bilinçlendirme adına ne gibi mesajlar vermeli sorusuna en güzel cevabı teşkil etmiştir.

kısaca verdiği mesaj şu; atatürk'ün siyasete karışma yasağı getirdiği türk ordusuna abd, israil, tüsiad, bürokratik burjuva ve çıkarcı medya siyasete karışma hakkı vermiş ve türkiye'ye en büyük ihaneti yaptırmıştır. kendisini ayakta alkışlıyorum.