mitolojiye göre tanrının tahtını korumakla yükümlü, meleklerin en büyüğüdür. altı kanatlıdır.
8. nesil yazar. hoş gelmiş.
hoş gelmiş
(#12828062) görmediğim noktayı gösterip güldürmüştür.
(bkz: seraphim)

edit: tecrübeli ve aynı zamanda terbiyesiz yazzaarrrr. *
sacred oyununda tangayla gezen ve yaratıklarında kafasını karıştıran karakter.
benı fabrika ayarlarıma döndüren muharrir.
(#12989045) ağzı bozuk ve atarlı, en sevdiğimden. *
kız olduğunu düşündüğüm ya da türk olmayan erkektir.
sazandır. yatakta pantere söylenecek sözler başlığını partnere olarak okuyarak seviştiğini tüm sözlüğe duyurma merakı diyerek bkz vermiş, bir de bununla yetinmeyip verdiği bkzı başlık olarak açarak altını doldurmuştur.

yaptığım sazan avında elimin boş dönmemesini sağladığı için kendisine teşekkürü borç bilirim.

şimdi git derdini pantere anlat.
(#13044341)matematik dersine beden hocasının girmiş olma olasılığı yüksek olan yazar. (bkz: 40 yapar)
(#16201376) yaptığımız geyik sonrası bana içerlemiş yazar. neden bu kadar takıldı anlamadım.
ısrarla oğlum bak git demesinden dolayı çöpçü müsün dedik suçlu olduk.
hayır çöpçü olmak aşağılamak manasında değil lan.
(#16201455)

ısrarla bana mesaj atmasından ve kabalaşmamaya çalışarak attığım ikazlardan sonra,
-ki kendisi geyik yapıyormuş sanırım beni taciz ederek çünkü ortada geyik falan yoktu-
bak oğlum git demek durumunda kaldım 1 kere. beni bu noktaya getirdiği için de en azından düşünmesi gerek bence.
önce sıçıp sonra çok afedersiniz ayy öyle demedim ben aslındaa şeklinde sıvayarak olmuyor o işler.
hafif feminist yazar. Kadın yanlısı diyelim hadi.
beni böyle adi şeylerle sinirlendiremezsin gıcık dahi olmam bunu baştan söyleyeyim de boşuna yeltenme nick altıma. senin o sahte regl sancına çevrendekiler sempati göstermek zorunda değil, ortalara dökülme boşuna. git tek başına sızlan.
(bkz: serafina pekkala)
(#16257292)
(bkz: uu beybi)
(bkz: sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak)

kendisine regl sancısı yüzünden ağrıdan bayılanlara şahit olduğumu söyledim ve kendimin de bu ağrıya şahit olduğunu ve başka şeyler de... ama kelimeleri cımbızla seçip önüme koymuş.
tanım: sakin ol şampuan.
dogum gunu kutlu olsun dedigim, ev arkadasi, cici insan.

Makarnasi cok guzeldir.
(#17493856)

teşekürlerimi ilettiğim yazar.
DÜN 3 TANE EN BEĞENiLENLERE ENTRYSiNi SOKAN,
BU GÜN iSE ÇAYLAK... ENTRYLERiN iÇERiĞi BELLi, ÇAYLAK OLMA NEDEDi iSE HENÜZ
AÇIKLANMADI...
ACABA DiYOR iNSAN, BU GÜNE KADAR HiÇ ORTALIKTA OLMAYAN BiR YAZAR,
GELiYOR, LAF SOKUYOR, SONRA ÇAYLAK OLUYOR...
YAKINDA DA SiLiK OLURSA HiÇ ŞAŞIRMAM...
#17493856 KAÇ TANE HESABINIZ VAR AMK, BANA SÖZLÜĞÜ CiDDiYE ALIYOR DiYENLER,
OLUM MANYAK MISINIZ ULAN YÜZ TANE YAN HESAPLA SÖZLÜKTE YAZIYORSUNUZ?
VAY AHLAKINIZI SiKiYiM TEKRAR SÖYLÜYORUM, SÖZLÜKTE FAKE HESAP KULLANANIN GÖTÜNE BACAĞIM GiRSiN AMK.
bu hesabı 10-15 kişi kullanıyor diyenler var. zinhar yalandır.
sadece 6-7 kişi.

şaka lan şaka ehehehe.
(#20160547)
yazım hataları ile dolu yazar. ya da sinirden ya da dokunmatik telefon kurbanı bilemedim.
baktım üç nokta yine aynı kişi.
üç noktanın anlamını kaybettiren kişi.
ağır ergenlik geçiren yazar. ergenliğinin zirvesinde şu an.
millete sataşmalı mesaj atıp aynı seviyede cevabını alınca daha da saldıran yazarlarca saldırılan yazar. Evet onun seviyesine düşmemeliydim
(#20191268) yiyecek olarak mı fikir bekleyen yazar?