bugün

hoş gelmiş 6. nesil yazar. efendim mutlu olsun sözlükte. *
başlıkları alt alta okuma meraklısı, hayata pozitif bakan. neşeli bir insan. hoş bulur inşallah.

(bkz: bu sozluge kalite getirmeye geldim)
(bkz: dikkat et ustun basin yirtilmasin)
nesildaş yazarlardan!
Leman sam ın şarkısını akıllara getiren söz.

O bir yolcu sen bir hancı
Gördüğün en son yalancı
içinde ki derin sancı
Gitmez dedim kaldı gönül

*Yazarmış hoşgelmiş aramıza. *
(bkz: uzun bacaklı türk kızı/#6142460)

--spoiler--

edit: entry silinmiş, buraya tekrar yazıverelim.

başlık: uzun bacaklı türk kızı

entry: (bkz: kısa boylu türk erkeği) oranı da %100.
bu da size kapak olsun.

--spoiler--

ayar vermeye çalışırken kendisi ayar olmuştur yazar arkadaşımızın.

%100 demek, bir tane bile uzun boylu erkeğin türkiye sınırlarında barınmaması demek. o zaman ya benim etrafımdaki 1.90 boyunda olan erkekler komple zenciler de benim haberim yok, ya da bizim elemanlar sözlükteki bir yazarın olayı "abartmasına" kurban olmuşlar.

yazık. ha bir de hakkaten uzun bacaklı türk kızı bulmak zor iş yahu.

edit 2: sözlükte yeniymiş kendisi, olabilir böyle şeyler. hoş gelmiş.
Fikirlerin yalnız değil, hep destek tam destek demek istediğim yazar. Hoş gelmiştir ayrıca.
kendisinin, ayar vermek gibi bir çabası olmaz hiç. doğruları göstermek ister. ayar gibi algılandıysa. ayarlayın kendinizi cicim o zaman.
dün itibari ile. "self sufficient" mertebesine ulaşmıştır. türkçesi "korkmayın zararsızdır" olsa gerek. zaten nick'i de pek havalı değil.
(bkz: (#6197150) )

çok isabetli tespitleri derlemiş yazar...
sözlüğe neşe ve iyimserlik taşıyabilen ender yazarlardan. üstelik ortak yönlerimizle gurur duyduğum kişi... hoş gelmiş efendim, sefalar getirmiş...
neşenin dozunu fazla kaçırmış anlaşılan; çaylak oldu kendileri. koşamayacak bir müddet. kilo almaz inşallah.***
espriden anlayan yazardır.
uludağsözlük ün kraliçesi...
ablaların bir tanesi...
var mı böyle bir kanki...
odur senyolcubenhanci...
** çaylaklığını aslanlar gibi tamamlayıp geri gelmiştir. bütün sözlük arkadaşlarıma, çaylakken beni yanlız bırakmayan sevgili kankalarıma hoşbuldum yaw...* * *

(bkz: döndüm bak geldim şimdi)*
tekrardan aramıza hoşgelmiş hoş bir yazar.
prensestir kendisi.

ama öyle bildiğiniz kendini prenses sanan şımarık kızlardan değil.

boş vakitlerinde kurbağa öperek içlerindeki gizli prensi ortaya çıkartır. öyle de iyilikseverdir yani.
boş yere bi sürü kurbağa öpse de sorun etmez.

çok kafadır lan bir de. her eve lazım cinsinden. al bunu karşına bir de rakı aç. oooh. zabbahlara kadar vur geyiğin beline.

sözlüğe de en çok vakit ayıran yazarlardan. burada başarılı olduğu zaten ortada bu başarılarının artarak devam edeceğine de inancım tam. evet.
nick altıma 'rıza efendi iki ekmek bir süt' tadında bir entry girerek kabalaşmış çakma amazon. mavi sakal foundation üyeleriyle tanışmak için yanıp tutuştuğunu tahmin ettiğim, yaban gibi bir erkeğin hayalini kurduğuna emin olduğum kişi. evet, belki dava arkadaşlarım çift sürüyorlar, ekin ekip biçiyorlar ama bu kokuşmuş şehrin, çürümüş ilişkilerin, yozlaşmış insanların veremeyeceği herşeye sahipler hancı! hem o oyunun adı farmville bi kere farvilla değil*.
'siz hepiniz ben tek' diye cevap vermek istediğim yazar. amazon'dan korksak samsun'a gitmezdik ay balam.
(bkz: #6443312) bunca yıllık ömrümde beni doğru tahlil edebilen ilk kadın*. bugüne dek karşıma çıkan kezbanlara hiç benzemediğini iddia eden amazon prensesi *.
mavi sakal çocuk yuvası üyelerinden şlap şlap sesleri getirten yüce amazonlar konseyi üyesidir.
kendisiyşe tanışmaktan memnuniyet duydugum yazar kişisi.
bu sözlüğün sizin gibi zaat-ı muhteremlere ihtiyacı var azizem!
Kendisi sevecen, düşünceli ve şeker bir insandır. Eminim ileri ki zamanlarda sözlüğü ele geçirecek. Çünkü güzel başlıklar ve entryler girmeye başlamış ve bizleri heyecanlandırmıştır. * * *
abladır o. hani yolda sokakta gördüğü tanımadığı sevimli çocuğun kafasını okşar ya öyle abla. zaten küçükken de bayramlarda tanımadığı teyzelerin bayramını kutlarmıştı gibi geldi bana.
(bkz: #6474894)bu denli olayları basitçe ele alışı güldürdü ve sevindirdi. *
(#6645782)* (bkz: ikibinondokuz)denilen kendini bilmez bir yazardan hayat dersi verilmeye kalkışılan yazardır. bu kendini bilmez tarafından sevgili envanterinin hesabını sorulan yazardır. bu trollümsüye bi tarafıdan kahkalar ile gülen yazardır.
güncel Önemli Başlıklar