1. 1.
  Yaklaşık 40 bin kişinin beyaz giyinip cılgınlar gibi tepindiği electronic,trance vs. türevlerinin üstadlatının çaldığı *** müzik organizasyonu.
  Bu seneki Belçika'da yapılacakmış.Theme müziği yarıp geçiriyor**.
  3 ... gamze
 2. 2.
  http://www.sensation-white.com/portal/
  ... mesqoo
 3. 3.
  onca müthiş yer varken ve lübnan hatta hindistanda olmasına rağmen neden türkiyede olmadığını bir türlü anlamayarak sinirlediğim şey.. hatta çinde bile... bir garezlerimi var acep bizlere...
  1 ... mesqoo
 4. 4.
  bu sene yılbaşı partisini düsseldorf ta düzenleyecek olan dev organizasyon.
  1 ... cemmm
 5. 5.
  bohem ayağına yatan rockçılara atılan öyle bir tokat ki bu organizasyon, onlar anlamazlar ama bu tokatın anlamını. dünya üzerinde gerçekleştirilen en kutsal müzik organizasyonu. cennetin bu dünyadaki somut görüntüsü. saatlerce, beyaz elbiselerle dans edip eğlenmek.

  cennet burası işte. bu organizasyon. bu yıl ki organizasyonda armin'in görmek için gitmek allah'ın emri oldu. şimdiden paraya kıyılmalı artık.

  (bkz: armin van buuren)
  2 -1 ... moby
 6. 6.
  sözlükten sensation white zirvesi yapılmasını istiyorum. bomba gibi düşer sözlük alemine. herkes kıskanır özenir, alem zirve görür. *
  ... ufo goren masum koylu
 7. 7.
  tam boğaz köprüsünün ortasında;iki kıtanın tam ortasında tüm hünerlerini serglimesi gereken müthiş bir müzik organizasyonudur.
  1 ... master band
 8. 8.
  rusya, polonya, çek cumhuriyeti , hollanda, şili,portekiz, macaristan gibi birçok ülkede de düzenlenmektedir bu organizasyon. her sensation white sonrası megamix albümü çıkar. sırf bu albümler bile o etkinliğe katılmak için nedendir.
  ... hiunghu
 9. 9.
  2011'de türk telekom arena'da düzenlenme ihtmali olan müzik organizayonudur.

  http://www.absolutmadrid....ads/2008/09/ssw2007-4.jpg
  https://video.uludagsozluk.com/v/türk-telekom-arena-16443/

  ... rivne
 10. 10.
  trance ile yola çıkmış fakat günümüzde house olarak yapılan, katılanların deterjan reklamından fırlamış gibi bembeyaz giyindiği muhteşem organizasyon.
  bildiğin ayin.

  2012'de prag, kiev, amsterdam, belgrad, st. petersburg gibi şükela yerlerde yapılacak.*

  https://video.uludagsozluk.com/v/sensation-white-31063/

  &hd=1

  https://video.uludagsozluk.com/v/sensation-white-64054/  budur aga.
  https://video.uludagsozluk.com/v/sensation-white-73790/  edit: lan yeni farkettim, yeni aldığım kulaklık sander van doorn'un kulaklığına benziyor, iş yerinde tribe girdim, masada dj edasıyla eni vici vökke yapıyorum.*
  3 ... yazar var entry var biyrooon