bugün

http://www.hurriyet.com.t...ed&utm_medium=twitter

Irkçılıgın tavan yaptıgı bir haber. dünyanın neresinde ne kadar ırkçı varsa Allah belasını versin.
orospu çocukluğudur. ırkçılığın tavan yaptığı son noktadır. çekememezlik ve kabızlık karışımıdır.
(bkz: aç ağzını yum gözünü)
okul müdürünün açıklamasına göre öğretmenin ağzından kaçmış. özrü kabahatinden daha büyük. ağızdan en fazla kelime kaçar. böyle uzun bi cümle kaçmaz. tamam hepsi değil ama bazı götler müdür oluyomuş kardiş.

(aha düşünsene bütün bu cümle almancada iki kelime ile söylenebiliyomuş, ben göt oluyomuşum)
(bkz: aşağı saksonya)
not aldım ismini. nasıl olsa tur ile tatile gelir bodrum'a...
lanetler olsun..
bu ırkçılıktır beyler.
işte kendisine ırkçıyım diyen bünyeler görsün ve ibret alsın da aynı ırkçılık kendi ırkına yapılınca nasıl oluyormuş düşünsün.

bu tür saçmalıkların nedeni, ırkçılığın ortak bir dili yoktur.
adam kendisini üstün görüyor, ne ile? neye dayanarak amına koduğumun çocuğu?
saçı sarı, gözü de mavi olunca üstün mü oluyorsun?

kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapmayalım.
şu halde:

bu bir orospu çocukluğudur, biz de yaparsak biz de orospu çocuğu oluruz.
küçük bir şakadır.
büyütecek ne var.
nazi faşizminin 1000 yıl geçse de bitmeyeceğinin habercisidir bu yaşanan...

okuyunca şahsen zoruma gitti. acaba kürt arap laz ermeni yahudi rum düşmanı ırkçı düşmanların götünü acıtmış mıdır bu olay?

nasılmış...!!!
(bkz: hassiktirin diyorum)
kafasına sıçılması gereken insanlığı bile öğrenememiş ve davranış bozukluğu olan öğretmendir.
(bkz: türk sorunu)
adında meymenet olmayan bir kentte yapılan ırkçılıktır.
"o zaman ağzına sıçarım" şeklinde cevaplanası cümle .
almanya'nın aşağı saksonya eyaletinin badenhausen kentindeki bir okulda, dirk.h. adlı öğretmenin, 9'uncu sınıf öğrencisi bir kıza, "türk olduğu ve burada hakları bulunmadığı" gerekçesiyle derste tuvalete gitmesine izin vermediği belirtildi.

alman bild gazetesinin haberine göre, 16 yaşındaki öğrenci, insan hakları konusunun işleneceği dersin başında tuvalete gitmek için izin istedi. öğretmen dirk h.'nın, "dersin yeni başladığını" söyleyerek izin vermemesi üzerine türk öğrenci, "insan hakları çerçevesinde tuvalete gitmesine izin verilmesi gerektiğini" belirtti.

öğretmenin ise buna karşılık öğrenciye "türk olduğunu ve burada hakları bulunmadığını" söylediği ifade edildi.

olayı doğrulayan okul müdürü friedrich-wilhelm roddewig, böyle sözlerin söylenmemesi gerektiğini ifade ederek, "öğretmenin ağzından kaçan bu ifadeden dolayı çok üzgün olduğunu" kaydetti.

öğretmenin hem öğrenciden hem de öğrencinin ailesinden yazılı olarak özür dilediği ve hakkında eyalet eğitim müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.

http://www.hurriyet.com.t...unya/16509081.asp?gid=373
(bkz: almanya almanlarındır) *
(bkz: adam haklı beyler)
kişisel bir kinin dışa vurumudur. özür de dilemiştir. sanki bizden her birimiz çok hoşgörülüyüz de birisi birşey söyleyince parlıyoruz. ulan o gene laf söylemiş, bir bıçaklıyoruz lan sokak ortasında.
almanya'da bir eğitici tarafından söylenmiş aşağılayıcı söz. üstelik bu sözü söyleyen kişi insan hakları dersi veren bir eğitmen olursa.