bugün

arsenal maçında bir pozisyonda topa girişi vardı. yemin ediyorum topa acıdım o anda.

tanım: her maçı ciddiye alarak, canını dişine takarak oynayan aslan gibi, kaya gibi stoperimiz. bülent korkmaz gibi efsaneler arasında adının anılacağından şüphem yok.
böyle devam ederse gelmiş geçmiş en sevdiğim futbolcumuz olacaktır.
usta isi atma diyenler yapilan pozisyonda zirlayacagi ama kaya gibi ayaga kalkan aslan..
webo'nun istemsiz suratına tekme attığı topçu. allah'tan ciddi bir şeyi yok, kalktı hemen aslan..
küçük kardeşim gibi futbolcudur. hep kafası bir yerlere çarpıyor. nazar değmesindir.
maç sonunda selçuk'un "komando" diye çağırdığı futbolcu, aslan parçası.
türk olarak şu an ligin en iyi defansı.
oğlum ben mi yanlış adamı izliyorum lan.
nesi iyi bunun.
galatasaray lıyım ama sırf bizden biri diye övecek değilim. hiç hazır değil. 11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı nda resmen döküldü.
götüyle maç izleyenlerin hakkında döküldü diye yorum yaptığı kaya gibi defans. nerde döküldü lan? hangi pozisyonda? siz başka bir maç mı izlediniz amk anlamıyorum ki..
kayserispor'da falan oynasa milli takımın m'sini göremeyecekken adam nerelerde. evet.
her maç ayrı ayrı acı çekiyor, her maç delice savaşıyor.

hayranım.
kırk yılın başı maç izlerim her izledigimde bu adamın başına bir şeyler geliyor. benim yuzumdense izlemeyecegim ciddiyim.
çekirdekten yetişip a takıma yükselmesi ve hemen hemen hiç sırıtmadan milli takımın yolunu tutması, cengaver savunması ile en iyi yerli stoperler kategorisinde yer alan genç savunma oyuncusu.
https://twitter.com/8Selc...66683130855305218/photo/1

şu resimde arkada kesin kız arkadaşıyla konuşuyor. elini saçına götürmeler falan. muhtemelen diyalog şu şekilde;

+aşkım bayıldın mı? ne oldu sana?

-yok canım, önemli bir şey yok. futbol bu olur arada

+kahraman benim

işte tam o sırada verdiği tepki gibi, ben öyle anladım. *
yetenekli ama çalışmıyor. daha çok fırın ekmek yemesi lazım. gana maçında yenilen iki golde de hatası vardı. macaristan maçındaki fahiş hatasıyla dünya kupası ümitlerimizi suya düşürdüğünü de hatırlatmak gerek.

gözyaşı sel olmasın diye çok ileri gitmiyorum ama gs'li olmasa milli takımda şu haliyle oynayamazdı. pişmesi için yollandığı bariz. nasılsa milli takım fırıncı ocağı.
fenerbahçeli fanatiklerce saldırılan genç stoper. eğer öyle olmasaydı, kendisinin hataları kadar - hatalı olduğunu kabul ediyoruz - volkan' ın yediği iki hatalı gol de eleştirilirdi.
kazanan da, kaybeden de 11' dir, unutmayalım. kulüp duygularımız milli duygularımızın önüne geçmesin.

edit: ilk golde semih kaya' nın kademe hatası ve volkan' ın yer tutuş hatası golü getirdi. net olarak görülen budur.
galatasaray'da bulunan ve sevilen ender futbolculardan. kafasına kurşun döktürmesi gerekli. darbe manyağı oldu adam.
mevcut en iyi türk stoper. bu olmasa bekir falan oynayacak yani halimiz vahim...
galatasarayda oynayan ve hosuma giden genc stoper. lakin tecrübesizliginin azizligine sıkca ugramaktadır. milli takımda oynamasını dert edenler zaten milli takımın yarısı bos. calısırsa önemli bir oyuncu olabilir. not: besiktaslıyım
(bkz: semih kaya şanssızlığı)
sürekli kafasına darbe alması nedeniyle istem dışı da olsa ana şefkati hissettiğim insan.
milletçe aşırı abartma ve aşırı yerme hastalığımızın vücut bulduğu isimlerden birisi de bu çocuk. pek çok maçını izledim ve bu çocuğun erişebileceği, olabileceği maksimum mertebe aha da şudur;

(bkz: ibrahim toraman)
volkan denen koca götlünün yaptığı hataların mal edildiği adam.
Saldır Fener kareografisi yapılırken kopan makara sonucu onur kardesimizin kafasından yaralanması ile dalga geçen insan . Ondan sonra allah büyük mü diyelim 2 defa kafasından sakatlanan ve kafasına yüzlerce darbe alan kişilik.
kafasına çok darbe alan futbolcudur. nöronları ne alemde acaba.