bugün

çılgın bir seksten sonra duş çıkışı uzatılan mikrofonlara yapılacak açıklamalar bütünüdür.

- evet onun bunun cocugu, inanılmaz bir mücadeleydi. çok heyecanlı anlar da yaşandı zaman zaman neler söyleyeceksin?

+ zor olacağını biliyordum, neticede burası kız evi en önemli deplasman. anne içeride yemek yapıyor, baba tv seyrediyor, yan odada da kız kardeş ders çalışıyor. çok sessiz olmamız gerekiyordu ve bunu başardık.

- geçen hafta kötü bir performans göstermiştin ve erken bitmişti ama bu sefer ritmini bulmuş gibisin, sakatlığın ne durumda?

+ geçen hafta şansız bir sakatlık yaşadım ve konsantre olamadım. kötü bir haftaydı. ama bunları çok önemsemiyorum. geride kaldı, şimdi çok iyiyim. bugün gördünüz işte duvardan duvara yaptım resmen, hatunun pestili çıktı.

- gördük...ehehe! harbiden iyiydi...öhm, son bir soru duştan çıktın bekletmeyelim seni, önümüzdeki hafta ve transfer söylentileri için neler söyleyeceksin.

+ bana gelmiş başka bir teklif yok, şu an merve'yle çok mutluyum. taş gibi valla, cayır cayır zikişiyoruz. tekliflerle menajerim ilgileniyor. yaz olsun duruma göre bakarız. teşekkürler.

merve gelir...

- merve neler söyleyeceksin, durumun nasıl?

+ ehe, mghhss...ölümüne zikti puşt, ehehe!
(bkz: elhamdulillah)
'' önemli olan benim gol atmam değil takımın boşalması '' cümlesini kuracak forvetler olabilir.
Sizin burada ne işiniz var amq?
bunu da mı sokacaktık?
(bkz: çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu)
Teke tek'te basariliyimdir.
-evet az önce seks yaptınız neler söyleyeceksiniz bize?
-tabi öncelikle çok zorlu geçti , rakip atakların ardı arkası kesilmedi. ikinci yarıda yaptığımız prezervatif değişikliği oyuna dengeyi getirdi. yine de güzel bir galibiyet aldık. bol gollü geçen bu karşılaşmada hakem hataları yok değildi. ama önümüzde sekslere bakıp daha iyi olmaya , daha geç nirvanaya ulaşmaya bakacağız. hedefimiz şampiyonlar liginde sevişmek.
zor oldu ama kazanmasını bildik.
- sıradaki sevişme için antrenmana gitmem lazım, sonra görüşürüz.
çok istekliydik bu akşam.. bize inananların gözünü kara çıkarmadık.. umarım bu performansımız devam eder.
(bkz: golümü atıp defansa yatarım)
nasıl geçti anlamadım; bi dahaki maça umutluyuz.
burda mikrofonun tutulması gereken yer elbette penistir. o detaylı bilgiyi verir.
tabi ki uyku moduna geçmediyse.
sağ salim geldik.
(bkz: koyduk mu)
ellerimi yıkayıp geliyorum.
maçın başında oldukça etkisizdik ancak ilerleyen dakikalarda açıldık ve geçte olsa golü bulduk. önümüzdeki maçlara bakacağız.
sadece arkadaşız , doktorculuk oynuyorduk.
erken gelen gol tadı kaçırdı.
(bkz: Allah ını seven defansa gelsin)
http://inciswf.com/1290044914.swf
"mikrofonu uzatacağına peçete getireydin daha sevap kazanırdın" demesi en düşünceli cümledir.
bu bi takım oyunu ıııı ıı..
"üç puan çok güzel" (bkz: taffarel)