1. 1.
  http://www.sezyum.com/wavcanina.htm

  adresinden temin edilebilecek, aranan kişinin sibel gökçe olduğu iddiasını taşıyan telefon kaydı.

  dikkatli dinlendiği takdirde telefondaki abinin fantazilerini anlatırken çıkarttığı seslerin kahkahalara sebep olması muhtemeldir. dinlerken yardımcı olması düşüncesiyle abinin kendine has dilinden bazı çeviriler ise,

  seni de deneme yapalım: seninle de deneyelim
  çığlık: çılgın
  seks: sekiz

  şeklindedir.

  ben bu yüce insanla konuşmak istiyorum diyenler için;

  (bkz: 3710336)
  1 ... fth
 2. 2.
  ne idüğü belirsiz, şahin k kılıklı bir aşk ayısının, abazalığın sınırsızlıkları adlı teze konu olabilecek, sibel gökçe ile yaptığı iddia edilen telefon konuşmasının kaydıdır kartal maltepe. dinledikçe (eğer varsa) insan evriminin bazen ileriye değil de geriye doğru seyrettiğine şahit olur insan.
  ... memet
 3. 3.
  `http://alkislarlayasiyoru...kartal-maltepe-18-kufurlu` buradan dinlenebilmekte efsane ..ozellikle bi sefer bi sefercik diye israr ettigi; bal nedir ki seker nedir ki ? kismindaki tonlamalar beni mest etmistir..
  -1 ... robert terk
 4. 4.
  cilgin atiyorsun diyen; herhalde demek yerine gargara yapan dunyanin en guzel insani..idolum...
  ... robert terk
 5. 5.
  hakkında bu kadar az entry girilmiş olduğunu gördüğümde içimi garip bir hüznün kapladığı, yeni neslin pek de tanımadığını düşündüğüm, bir zamanlar belli bir neslin idolü olmuş ancak sonraları yıldızı sönmüş ünlülere benzettiğim, internet aleminin en çok tanınan belki de ilk yerli ikonu.
  4 ... kayip pena
 6. 6.
  birgun olacak bu diyardan gocup gidecek diye korktugum; bir tantrik seks ustasi, bir taklaci guvercin. ne bileyim, anlatilmaz yasanir. (bkz: insan guzeli)
  ... robert terk
 7. 7.
  kayıttaki hışırtı telefondan değilse fırça bıyıklardan olmalıdır. ya da abimizin önündeki şişe efes eko yapmaktadır.
  1 ... david addison
 8. 8.
  dünyanın gelmiş geçmiş en bomba ses kaydı. hiçbir şey bunun kadar nirvana olamaz.
  ... saylon muzaffer revolutions
 9. 9.
  Tarihte ki ilk interneti fenomenimiz efsane kisiliktir.abazaligin yalnizligin sinirlarini zorlar sekse kattıgı yeni balkış acılarıyla birçok kalıbı yıkmıs ayrica bugun bile kullanilan bir cok kelimeyi turk halk edebiyatina kazandirmis bi abimizdir.bunlardan en unluleri "cılgın atmak"" "o canını gonder bana" " bal nedir ki şeker nedir ki" "kuzicigum"v.b. Dir.kendisini saygıyla anıyor hala 70 evlerin ordan gecerken inceden tırsıyoruz.
  ... ravelli italyan olan