bugün

bir kanald çalışanı. aslında muhabir, ama bazen ana haber sunarken denk geldiğimden çalışan diye tabir etmeyi daha uygun gördüm. kendisini meşhur eden durum ise geçen sezon fenerbahçe'nin kadıköy'deki avrupa maçları öncesinde ismini bilmediğim sazlı sözlü bir mekandan yaptığı "uğurlu yayın"dır. bu akşam da yapılacakmış o yayın, sonucunu merakla bekliyorum.birde medyum ayten vardı, hatırlayanlar vardır elbet onu da..
pelteklerdende haber spikeri olduğunun göstergesi.
tüm endamıyla ntv'ye gecen spiker hanım kızımız.
haber değil de, eğlence programı sunar gibi haber sunan kadın. sürekli sırıtan ve haberci ciddiyeti taşımayan bir yüz ifadesi var.
kendisi natalie portman e acayip benzemektedir.
(bkz: cem öğretir)
yaklaşık 15 dakikadır bir emekli albayı ntv canlı yayınında konuk eden ama 15 dakkada emekli amcanın sözünü 3-4 kez orta yerinde bölmüş eski bir muhabir, yeni anchorwomendır.
feci derecede a.texas ablamıza benzeyen, az bişe de natalia portman olan; harikulade bir diksiyona sahip haber spikeri.
öyle güzel barselona' diyemiyor ki! yirim.

http://video.milliyet.com...anlari--ZxAtEkjA8AG7.html
kibar,zarif ve güzeldir.
Spikerlikte, kocasının tırnağı kadar olamayan ntv haber spikeri. (bkz: cem öğretir)
manken olacak fiziği var.
türkiyenin en güzel, en hoş bayanı. Evet.
ntv'nin güzel spikeri.
Güzel kadın. Bugün biraz sinirli gibi ama.
cem öğretirin eşidir. NTVde program sunucusudur, güzel olduğu kadar sesi de çok çekici.
Şuan ntv de. Öpülesidir.
pazartesi akşamki programlarında yorgunluktan mı başka bir nedenden mi çok sıkılgan bir sunumu olan kadın.
galiba dişlerini yaptırmış atvdeki kel spikerin karısıymış

https://www.youtube.com/watch?v=q4eFUAYSGsc&ab_channel=AHaberHaberinKanal%C4%B1
Gerçekten çok hoş, çok güzel bir kadın.
Gerçekten çok güzel bir kadın çok farklı bi aurası var.
Üfffffffff.
atv nin ana haber bültenini sunan zat ile evlidir.
Güzel değildir.
Spiker olarak değerlendirirsek pek başarılı olduğu söylenemez. Kelimeleri ara sıra yutuyor, cümleleri ise muhammed mursi'den bile daha devrik.. bazen telaffuzunda zorlandığı kelimeler de oluyor ki bunların en meşhuru "Barcelona"'dır herhalde..
Gerçi sanmıyorum ki insanlar da seda hanımın sunduğu haber bültenini onun spikerlik yeteneğine göre izliyor olsun... Şahsen kendimden biliyorum; güzelliği ile, dişiliği ile, gülünce tv ekranından odayı aydınlatan, gözleri kamaştıran bakışları ve gülüşü dolayısı ile, kanal değiştirmek o an dünyada yapacağım son şey olur.

Her giydiği yakışıyor bir de maşallah. Vücuduna iyi bakıyor belli. E bakmaz mı aga? Biz de bakıyoruz onun vücuduna, o bakmış çok mu?

Cem öğretir ile evli imiş, allah ayırmasın ne diyelim.
güncel Önemli Başlıklar