2001-2002 sezonunda galatasarayda kiralık olarak oynamış fransız sagbek
evet şimdi hatırladım birde bunun kankası vardı, marsilyadan beleş kiralanmıştı.* Adıda mendezdi galiba. bravo lucescu bu iki adamdan sol ve sağ kanat yaptınya, helal sana.

edit: city walk isimli arkadaşım sayesinde mendezin tam adının gustavo andres victoria mendez olduğunu ve çaykur rizede oynadığını öğrendim. teşekkür ediyorum kendisine.
galatasaray ın gidişinden beridir adam gibi bir sağ bek aradığı futbolcudur,galatasaray dan ayrılınca yine marsilya ya dönmüştür fakat galatasaray ı unutamadığını söyler durur hep.

bunların dışında müzmin sakat bir futbolcudur,her maç ileri geri bin defa filan gider gelir o derece iş yapan süper bir adamdır.
son yıllarda capone ile beraber türkiye'ye gelen en iyi sağbeklerden biridir. uzun kıvırcık saçları,hırsı,it gibi koşması ile hatırlanabilir.galatasaray kulübü tarafından kıymeti bilinmeyen futblculardan yalnızca biridir.
fransa milli takımı'nda top koşturmaktadır bu aralar, kendileri.
plaj futbolu milli takımı'nda.
çok kısa bir süre galatasaray'ımızda futbol oynamasına rağmen fazlasıyla sevilmiştir. hala da seviliyordur.
"sebastian perez perez sebastian perez perez..." şeklinde çağırılırdı tribünlere.
hatta; şampiyonluğumuzu garantilemiş olarak çıktığımız yozgat maçında * 2 gol birden atmıştır.
galatasaray'Dayken, roma'ya iğne deliğinden bir gol atmıştı.
takım için oldukca faydalı bir oyuncuydu.
sakat olmayan bir perez'i galatasarayın alamayacağını 2. başkanı bizzat açıklamıştı.
galatasaray a gelmiş en canla başla mücadele eden futbolculardan biriydi. ölümüne oynar, tekmeye kafa sokardı. o derece cesurdu ki hala bu ülkeden sakat kalmadan ya da ölmeden gittiğine şaşarım.
harika bir oyuncuydu. izlemesi keyif verirdi bu adamı. çok atraksiyonlar yapmazdı ama işini temiz yapardı.

şu sıralar fransa plaj futbolu milli takımında oynamaktadır.
fatih terim lucescu dan sonra takımdaki lucescu izlerini silmek için birçok oyuncu ile bunu da göndermiş, şampiyon bir kadroyu dağıtmış işte bu hırsı ile hem galatasarayı hemde kariyerini sarsmıştır.
bakıldığında şovalye izlenimini uyandıran eski galatasaray oyuncusu... *
türkiye'ye gelmiş en iyi oyunculardan biridir benim için. neredeyse her hücumda bindirme yapardı ve aynı süratle geri dönerdi. yine de savunma yönü zayıf denirdi. ama galatasaray onun zamanında ligde en az gol yediği şampiyonlluklardan birini yaşadı. bir de şampiyonlar ligi maçında roma'ya attığı golle hatırlanır. özlenenlerdendir. en son fransa plaj futbol takımındaydı.
gs de olduğu zamanlarda bir de yanında florquen in olduğu futbolcudur.
ey gidi perez denilesi oyuncudur. o saçlar hangi futbolcuda vardı ulen.

(bkz: ibrahim üzülmez)
roma'ya attığı gol hala daha hafızalardadır. gerçekten nefis bir gol atmıştı. suat'ın deportivo'ya attığı gol'e benzemektedir.
yanılmıyorsam fransız plaj futbolu milli takımında oynamış oyuncudur.
galatasaraydan ayrıldıktan sonra istres 'in yolunu tutmuş kadrodışı kalınca plaj futboluna başlamış oyuncudur. şimdilerde 35 yaşında olduğundan aktif spor hayatını bitirmiştir. galatasarayda çıktığı 18 maçta 3 gol atmıştır. fifa 2002 'nin galatasaray kadrosundaki en güçlü futbolcularındandır.
türkiye' de oynamış en iyi sağbeklerden biridir. süratli, sert, savaşçı ve teknikti. müzmin sakattı ki zaten aksi olsa oyanayacağı lig türkiye olmazdı bence.
galatasaray ın unutamadığım futbolcularından bir tanesidir. kiralık olarak forma giymesine rağmen sık sakatlanmasına rağmen yine sevmiştik. roma ağlarına attığı gol ile akıllarda yer etmiştir. yine prates gönlümüzde yer etmiştir. sonra zaten sabri ile doruk noktasına ulaştık. bizim sağ kanat oyuncularımızda bir büyü var hadi bakalım.
transfer olduğu sezon boyunca, sakat olmasından dolayı maçları tribünden seyredip, çekirdek çıtlamıştır.

cimbom şampiyon olduğunda ise; sahaya inip kupayı okşamış, öpmüştür.
galatasaray'da oynadığı 18 maçta 3 gol atan futbolcu.
galatasaray'a gelen en iyi oyuncu değildi belki ama en sevilen ve en sempatik oyuncuydu... perez öyle bir adamdı halen hatırlanır o yüzden..
kısa sürede galatasaray'da bu kadar sevilmiş başka oyuncu var mı bilinmez.
çoh iyi adamdı lan. biz lisedeydik o zaman. yıl 2001-2002, o arada oynamış olması lazım. bi de cesar prates vardı gs'de. ikisi de iyi beklerdi.
Zamanında futbolcu kartları olurdu.

Bu adamı o kadar çok severdim ki onunla oynamazdım kaptırrım diye.

Uzun saçlı futbolcular o zaman şekil gelirdi bana gayet sempatik havası vardı.

3. Yıldızı aldığımız senenin mütevazi kadrosunun mütevazi beki.