bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gerçek oyuncularla oynanan ultime online tipi ancak ondan cok daha basit bir oyun. bir rivayete göre 6 milyondan fazla oyuncusu var.
    http://www.seafight.com
    1 -1 ... vattafakizgoin10
  2. 2.
    oyunun üstadları gayet anlayişlidir tarafımdan test edildi. lamer bir tekneyle oyuna baslayan vatta kendisine saldıran tasakli bir gemiye 'abi vurma batırma daha yeniyiz' türü fakir edebiyatı yapınca düşman geri çekilmiştir.
    edit: belkide arkamdan gelip kendisini kovalayan filodan kaçtı.
    tanım: ses yönünden sıfır olan oyun.
    1 ... vattafakizgoin10
  3. 3.
    oyuna yeni başlayanlar görüntülere bakarak hayal kırıklığına uğrayabilirler ancak biraz dayanıp elit gemi alinca çok zevkli oynayabilecekleri bir oyun.
    2 ... asanil
  4. 4.
    Oyun sürekli gelişiyor. Doğu amerika serverınde amerikalılarla türklerin şiddetli çatışmalarına sahne olan oyundur. Doğu amerika serverındaki türk filolarına oynamak isteyen türkler beklenmektedir.
    ... belmondo
  5. 5.
    başlanır başlanmaz kendini beğenmiş cm'lerle karşılaşılan oyun. darkorbit daha iyi diyorum, 10 üzerinden 4 veriyorum..

neden mi? birincisi ana sayfası çok düzensiz. insan ne yapacağını bilemiyor. belirli bir kalıp falan da yok.
    ikincisi, oyundaki atraksiyonları, işlemleri, yerleri çözmek uzun zaman sürüyor. yani burada filo var, darkorbitte klan. hangi terim bizim oyuncularımıza daha yakın?
    şimdilik üçüncüsü ve en sonuncusu ve en önemlisi, cmler. cmler oyunculara yardım edeceğine diğer cm'lerle muhabbet ediyor, gayet chat yapıyor. yeni başlayan birileri oyunu kavramak için sorular sorduğunda ise "yeter bu kadar soru" deyip chatten atıyorlar. bu ne biçim olay be abi?
    1 ... prisoner
  6. 6.
    öncelikle oyun bir web tarayicisi vasitasiyla oynaniyor. yani oyundan ucuk bir performans beklemeyin derim, ama su var; oyunun sahipleri alman* anlasilacagi gibi oyun yerinde saymiyor kisa bir sure önce grafikleri tamamen degistirildi ve yeni leveller cikti.. hatta bikac gun önce 'yeteneklerinizi gelistirebilme' adi altinda guncelleme yapildi, gercekten surukleyici bir oyun. yeni baslayanlara bu saatten sonra ugrasmamalarini öneriyorum. 'ben bu oyunu oynayacam arkadas' diyen varsa aklina sunu iyice sokmali; seafight ucretsiz bir oyun degildir, tamamen maddiyata dayalidir. *
    2 ... manik depressif
  7. 7.
    ne kadar bırakmak istesemde bir türlü bırakamadığım online oyun...
    2 ... eleldenustundur
  8. 8.
    oyunu oynamayan herkes için ezik grafiklere sahip hiçbir özelliği olmayan bir oyundur.

fakat oyuna aylık 1 - 2 milyar yatıran çok sayıda kişi tanıdığım ve günümün çoğunu ayırdığım oyundur.
    1 ... hacavera
  9. 9.
    para tuzağının oyun versiyonu.
    2 ... emelihgokce
  10. 10.
    aşırı derecede kötü olan, oyuna dandik bir gemi ile başlayan, bigpoint in oyunlarından biridir.
    ... barisbrs