bugün

1.78 boyundadır. Kendine has bir karizması vardır. En bilinen karakteri yuri boyka bana göre çok orjinaldir. ingiliz'dir. Ve ayrıca krallldır.
Bu adamın dövüşünü görünce Cüneyt Arkın in ve kartal tibet in balon olup sadece figüran dovdugunu daha iyi anliyorsunuz.

Fakat kendisinin youtube da bir filmine denk geldim ve ileri sarıp sarıp izledim.muhtemel 22 yaşında ve jigolo host gay barmen stripitizci kaptani oynuyor.daha dövüşle alakası yok daha ama vücudu yine var piçin. Tanga giyip striptiz yapıyor uçani kaçani zikiyor her sahne bunun birini zikmesiyle kapanıyor abisi gelinlikli karisini buna getirip karim sana aşıkmiş nolur zik diyor bu da abisinin karisini zikiyor abisi de izliyor her disiyi zikti bide diziyi bunun ziktigi kadınların gözünden izliyoruz yani scott seyirciyi zikiyor gibi hissediyoruz daha fazla kaldiramadim korktum kapadim mk.

Ne abazaymissin lan scott ne yollardan gecmissin.
cüneyt arkın ve kartal tibet'e pis ağzınızla söz etmeden önce scott'ın okul öncesi eğitimden (-7 yaş) beri dövüş sporları ile ilgilendiğini bilmeniz ve gerçek kariyerinde de tekvando başta olmak üzere çeşitli spor dallarında kuşaklarının olduğunu öğrenmeniz gerekmekte.

ama yok, inanan ve pohpohlayan salak çok nasılsa.
inanılmaz derece de turke benzeyen adam. Bence yeni batman veya Superman olmalı.
güncel Önemli Başlıklar